Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után tompa fájdalo...

Menstruáció után tompa fájdalom az alhasnál?

Figyelt kérdés
Azért aggódok, mert júniusban Escapelle-t kellett bevennem. Azóta kétszer megjött, akkor amikor kellett, és úgy ahogy szokott. Igazából nagyon sokat idegeskedek emiatt, plusz valami gyomorproblémám is lehet amivel jövő héten megyek orvoshoz, emiatt többször éreztem émelygést meg kis hányingert. Viszont megcsináltam 4 tesztet, mindegyik negatív lett, a baleset utáni 6.héten is. A legutóbbi menstruációm vasárnap múlt el. Ma érzem a fájdalmat az alhasamnál és elmentem futni, ami után pici barnás foltot találtam a bugyimban. Az eszem azt mondja nem lehetek terhes, de aztán mindig történik valami, ami miatt elkezdek aggódni. Mi lehet ennek a fájdalomnak az oka?

2017. aug. 8. 23:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy ma van a ciklusom 10. napja, a menstruációm pedig 8 napig tartott.
2017. aug. 8. 23:32
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy Terhes
2017. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!