Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A menzeszem utáni 1. Nap szeretkeztünk a barátommal. Nem védekeztünk de nem élvezett el sőtt valószínű előváladèk sem került belém. 16 éves vagyok.. lehetek terhes ? Mennyi ennek az esélye?
2017. aug. 9. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0-Hoz közeli.
2017. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt tart a vilag! Oke 16 evesek aktiv szexualis eletet elnek, ezen mar nem lepodom meg, ez mar elfogadott! De konyorgom!! Tudod hogy mibol van a baba? Tudod hogy hogyan keszul?? Amig ilyen kerdesekkel nem vagy tisztaba addig nem kellene menzeszed alatt (lehet felre ertettem es miutan elmult voltatok egyutt) vedekezes nelkul, 16 megegyszer mondom Tizenhat evesen vedekezes nelkul szexelsz!! Azt soha nem tudhatod hogy elovalagek mikor kerul beled, hiszen ezt a parod sem erzi!! De ha meg is igy lenne akkor nem ertem a kerdesed! Ha azt allitod meg az sem, es nem is elvezett beled, akkor hogy merul fel benned az hogy esetleg terhes lehetsz?! Nem ertelek!

Ne legyel felelotlen, es vedekezzetek! De ebbol a kerdesbol itelve eleg eretlen vagy meg ehez!! Es nem bantasbol irom, de felhaborito hogy semmivel nincsenek tisztaba a mai 15-16 eves rendszeres szexualis eletet elo lanyok ilyen dolgokkal!!

2017. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

nem valószínű

egyébként mindenkivel előfordulhat hogy védekezés nélkül szexel... mármint velem is történt hasonló 17 évesen. nagyon benne voltunk a dologban és nem volt óvszer akkor nem szedtem gyógyszert se. nem értem miért kell ezért valakit kioktatni.. előfordul ez. szar utána aggódni de amúgy kb 0 hogy terhes vagy

2017. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 9. 23:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz!

Pont ez volt nálunk is! Illetve nem, mert házasok voltunk, meg közel a harminchoz, és szóba került, hogy jöhet a kistesó.

Elfogyott a gumi. Ááá, semmi gáz, mensi utáni nap, kiveszi időben, úgyse lesz gond. Ha meg igen, az se gond.

Aztán mikor két napja késett, ott röhögtünk a pozitív teszt fölött.

Gyönyörű kislány. :)


Szóval ja, lehetsz terhes mensi után, előváladéktól.

2017. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék tapintatlan lenni, ne haragudjon a stìlusèrt... Én azért írtam ki ezt erre az oldalra mert segítséget szeretnék kérni, megilyedtem. ( ami szerintem teljesen normális)A sztorihoz hozzátartozik hogy 2 ève vagyok együtt a barátommal aki mellesleg idősebb nálam. Legyen szíves nem elítélni , ha ez nehezére esik nem kell tanácsot adnia.
2017. aug. 9. 23:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem valoszinu hogy az vagy de csinalj tesztet. 14 nap utan pontosan mutat :)
2017. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég esélytelen, hogy az legyél.
2017. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!