Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Leesett az óvszer, lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leesett az óvszer, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szexeltünk a barátommal és elment,mikor kihuzta vettem észre,h nincs rajta az ovszer,majd végül magamban találtam meg.Volt benne(óvszerben)ondó,de nem tudom 1000%-ra h belem is került e belőle,h valahogy kifolyt-e.Nem volt mélyen bennem az ovszer mikor kiszedtem,de kicsit félek,1 hét múlva fog megjönni.Eléggé félek az esemény utáni tablettátol,ezért inkább nem venném be ha nem nagyon muszáj.

2017. júl. 16. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Leesett benned? Hú, bameg, és koppant, amikor leért?
2017. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Lehetsz.. egy esetleges abortusztól nem félsz? Vagy hogy miből fogod felnevelni ha teherbe esel, és meg is szülöd?

Inkább most egy eseményutáni, nem halt még bele senki, nyugi. Istenem, komolyan nem értem a mai ember gondolkodását..

2017. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig muszáj lenne a tablettát bevenned,mert ez így nagyon necces.Köszönd meg a béna,bugyuta,balf.sz barátodnak,hogy akár fél évre is összezavarhatja az esemény utáni a ciklusodat,jobb esetben.Rosszabb esetben terhes maradsz a tabletta ellenére.

Az óvszert,elélvezés után,azonnal ki kell húzni a hüvelyből úgy,hogy a tövénél rászorítjuk a péniszre.

2017. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beszarni, nálunk egyszer kiszakadt a gumi pont peteérésnél, én is bevettem az eseményutánit, és rendesen megjött, nem maradtam terhes, és fel sem borult a ciklusom.. #2 voltam
2017. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
#4 Örülünk neki,hogy te megúsztad mellékhatások és terhesség nélkül,de nem mindenkinek van szerencséje.
2017. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt írtad, jobb esetben összezavarhatja, rosszabb esetben terhes marad.. ez elég pánik keltés szerintem:) Azért írtam le, hogy nem kell azonnal pánikolni, hogy össze vissza fog vérezni, vagy terhes marad tényleg, mert nem feltétlen ez a jellemző.
2017. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez így elég rizikos. Bár mikor fiatal voltam (nem mintha most oregnek tartanám magam ) velem is elofrodult ez. Azért nem mindegy, hogy mikor jott le az ovszer. Ha csak ugy jott le, h végig fent volt, és elélvezés után mikor osszement neki, és épp csak kihuzáskor jott le a puha péniszrol, akkor azért ott klasszisokkal kevesebb az esély. De ha még sex kozben jott le, akkor ugy joval nagyobb.

26F

2017. júl. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hasonló esetem volt nekem is,csak nálunk nem volt az óvszerben semmi. Bevettem aznap az esemènyutánit.

Èn is fèltem bevenni,de inkább az,mint fiatalon egy gyerek.

2017. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi lett végül?
2017. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!