Ez vajon terhesseg?

Figyelt kérdés
Nem vedekeztunk, 2 hete es 4 napja tortent az aktus. 24-28 naposak a ciklusaim viszont volt amikor 1 hettel elobb jott meg. Jovoheten fog megjonni, ezen a heten elkezdtem gorcsolgetni de nem egesznap, hanem altalaban este jott ram, ma meg mar nagyon kimerult voltam nagyon sokszor ramjott a gorcsoles es neha szurkalt a hasam alja, neha mar elegge fajt is. Emellett gyakran jarok mosdoba.

2017. aug. 10. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez semmi.ha gyakran kell pisilned az meg húgyuti fertőzes.meg bebeszeled magadnak a dolgokat.de attól független ha megjön még lehetsz terhes. nekem is 3 hónapos koraig megjött. 14 eve a lanyom mar.
2017. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha fertozes lenne fajna, vagy csipne, de nem csip.
2017. aug. 10. 22:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
UNOM EZEKET A KÉRDÉSEKET. HA NEM KELL BABA VÉDEKEZZ. HA MEG GYANÚS CSINÁLSZ TESZTET!!! Istenem..
2017. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ha nem tetszik nem kell olvasni:)

Csinaltam elozo heten penteken egy tesztet ami negativ lett delutanibol. De akkor meg nem volt semmi tunetem. Megvarom hogy megjon e egyaltalan, nem szabad addig kerdezoskodni?:)

2017. aug. 10. 22:59
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem védekeztetek, akkor meg van rá minden esély, úgyhogy ne lepődj majd meg. Nem is értem ezeket a kérdéseket. De ezekből a tünetekből még semmire nem lehet következtetni. Jövőhéten, amikorra várnád, akkor csinálj tesztet a reggeli vizeletből, az majd megmondja a tutit, a gyakorin hiába találgatunk. Az előző heti meg teljesen felesleges volt, aktus után egy héttel még semmi nem mutatható ki. És igaza van az első válaszolónak, felfázás is kezdődhet így, nem kell azonnal égnie és csípnie.
2017. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves 23:20as valaszolo! Tudod tortennek balesetek is:) aki tinikent terhes, gondoltal mar arra hogy lehet megeroszakoltak? Vagy esetleg lyukas gumi volt az oka? Nem magamrol beszelek, mert en nem vedekeztem. Oke. Es mi van akkor ha en akarom? Ha? Az neked faj vagy mi? Nem kapartatnam ki semmi penzert ha terhes lennek. Meg akkor most mindjart jon az,hogyha megeroszakoltak miert nem vetettek el..tudod, ha valaki "kikapartatja" a gyereket, kesobb nem biztos hogy lehet neki:) de sot van olyan aki tabletta mellett esett teherbe, vagy eppen baleset tortent beszedte az esemeny utanit, megis terhes lett. Ezektol meg nem lesz az ember r*b*nc:)
2017. aug. 10. 23:32
 7/14 A kérdező kommentje:
Te huzz el innen b*sszus:") mit kell itt negativkodni?:) minden egyes embernek aki kiir egy hasonlo kerdest mesz es egybol kb anyazol hogy mi az istennek irja ki?..megmondtam nem tetszik nem olvasod ennyi, nem kell ezzel foglalkozni:) senki nem kotelez ra hogy elolvasd szerintem.
2017. aug. 11. 00:00
 8/14 A kérdező kommentje:
Es oszinten ilyenkor hova menjek tesztet venni hm? Meseld mar el nekem.
2017. aug. 11. 00:01
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi van faj az igazsag? Logikusan majd reggel vegyel tesztet... Mi.akkor sem latunk beled
2017. aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ezzel minden meg van oldva azt hiszi :D fogyatékos :D
2017. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!