Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kevés menses problémát...

A kevés menses problémát jelenthet teherbeesés szempontjából? Van akinek így is sikerült?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés szokott lenni a mensesem. A betétek gyakorlatilag tiszták maradnak. Csak a wc-n szokott vér jönni. Ott is van, hogy csak pár csepp, máskor valamivel több.

Már az összes létező vizsgálaton túl vagyok/ vagyunk. Hormonjaim -most már gyógyszeresen kezelve- évek óta rendben vannak.

A nyálkahártyám mindig szép vastag, 10mm fölötti.

Peteérésem nem mindig van, de most pl. biztosan volt, mert tüszőrepesztőt is kellett adnom, utána meg progeszteront is kaptam.

És így is nagyon kevés a vérzésem...

Aggódom, hogy ez normális-e így...

Van még valaki így, rajtam kívül?

Ha igen akkor gondot okoz(ott) ez nálatok a gyerekvállalásban?


2017. aug. 12. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
az enyém is nagyon kevés volt mindig, és max két nap. Abbahagytam a gyógyszert az esküvőnk után (96. április), 97 márciusban szültem...
2017. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De akkor neked gyógyszer mellett volt kevés, nem? Mert akkor az más. A fogamzásgátlók egyik természetes 'mellékhatása', hogy még a menses mennyiségét is lecsökkentik. Ami még áldásos is annak, aki nem szeretne gyereket.

Én sohasem szedtem fogamzásgátlót. Mégis nagyon kevés.

Most volt egy gyógyszeresen irányított ciklusom, de csak egy kémiai terhesség lett belőle. Pedig elindult valami, mert pozitívak voltak a tesztek. De valamiért mégsem tudott jól beágyazódni...

Nem hagy nyugodni a gondolat, hogy a kevés menses-em esetleg a nyálkahártya problémáját okozhatja, ami miatt nem tud megtörténni tökéletesen a beágyazódás...

2017. aug. 12. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy évig szedtem csak, előtte nem, akkor is ennyi volt csak, kezdettől fogva. Szülés után is így maradt.
2017. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a 10 mm-es vastagság nem olyan haj de vastag.Nem tudom pl C vitamint szoktál e szedni,de én azt hallottam hogy vékonyítja a méhnyálkahártyát.Szedj E vitamint,az vastagítja ;) Hátha akkor nem csak a kèmiai terhességig jutsz el!
2017. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inofolicot nem ajànlottàk még neked? Tàmogatja a petefészek működését, a peteérést, és még a beàgyazódàra is jó hatàssal van. 3 hónap inofolic utàn az első próbàlkozós hónapban sikerült a baba.
2017. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 1,5 éve folyamatosan iszom az Inofolic-ot. Többek között ezért is jutottam el mára odáig, hogy az IR-em rendeződött, és a PCO ellenére már csak néha nincs peteérésem, s bár nem kiszámíthatóan, de nagyjából minden hónapban van menses-em.
2017. aug. 12. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!