Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esely igy a teherbee...

Mennyi az esely igy a teherbeesesre?

Figyelt kérdés
Parom az aktus LEGELEJEN betette ovszer nelkul, maximum 1percre de azt se egyhuzamba (remelem ez ertheto). Mindig megmosakodott ott elotte kellokeppen, a hugycsoben sem hinnem h maradt sperma hiszen mindig pisilt elotte/joval elotte, tehat kiurult. Elovaladek sem valoszinu, de onmagaban ugy tudom amugy sem lehet attol teherbe esni. Igazabol mindent jol csinaltunk szerintem, nem estunk tulzasba, utana ovszerrel folytattuk. Ez nem megszakitasos vedekeze volt mielott barki leszolna, csak kicsit jo volt anelkul is kiprobalni, tobbszor nem tervezem igy csinalni mert megis elegge aggodok. Nem szeretnenk meg babat, de ami miatt aggodok az az leginkabb h bar nem biztos, de meglehet h eppen peteeresem volt, nade ha nincs sperma es nem is csuszott be teljesen a penisze (csak a teteje, max a fele) akkor igy van okom aggodalomra?

2017. aug. 14. 05:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"betette ovszer nelkul"

Szóval annyi az esélye..

2017. aug. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen így lehet teherbe esni de nagy esély nincs rá sztem
2017. aug. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
rosszul tudod, hogy nem lehet elovaladektol teherbe esni. es egy perc eleg sok ido, ha valoban annyira rakta be. nem ertem, minek igy jatszadozni a tuzzel... nem rosszbol mondom, de butak vagytok a szexhez, olvasgassatok rola meg akar itt gyk-n, tobbek kozott azt is olvashatjatok sok helyen, hogy teherbe eshetsz elovaladektol is, mert abban is vannak eletkepes spermiumok. tobben is igy estek teherbe.
2017. aug. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De be se rakta teljesen, illetve mondtam h az az 1 perc sem egyhuzamba tortent. Szerintem iszonyu kicsi ra az esely, masok evekig probalkoznak (raadasul az nyilvan vedekezes nelkul vegig) en tenyleg csak a peteeres miatt kerdeztem, amugy nem aggodnek. Raadasul lehet h van, de a paromnak meg sose lattam h elovaladek jott volna..koszi a valaszokat
2017. aug. 14. 07:39
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyebkent meg tobb helyen azt is olvashatod kedves utolso, h az elovaladek pusztan sikositokent szolgal illetve tisztit es "elokesziti" az utat a sperma szamara. Ha elotte ki volt urulve szerintem keptelenseg h eletkepes sperma lett volna az elovaladekban
2017. aug. 14. 07:41
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Az előváladékban lehet életképes sperma, igen, egyesek évekig próbálkoznak, mások meg teherbe esnek az előváladéktól, ez egy ilyen dolog. Nem értem, miért kell ilyennel játszadozni.
2017. aug. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem kb. 0,1%. Függ attól, hogy termékeny napjaidat élted-e, párodnak mikor volt utoljára khm. De ha még extra termékeny nap lett volna és pont előtte megy el, a nagykönyv szerint akkor is csak kb 10 % az esélye. Ha minden klappol akkor is csak 20%.
2017. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
leírta a kérdező, hogy épp termékeny napjait élte. az a 10, meg 20% meg szerintem elég sok ahhoz, hogy így játszadozzon vele.
2017. aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
amúgy annyi terhesség jön össze az ilyen "be se rakta teljesen", "csak egy kicsit rakta be" típusú mondatokból, mint égen a csillag... de mindenki azt hiszik, hogy úgysem ő lesz az az egy, tehát minek vigyázni?
2017. aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lettem lepontozva. Esélyeket kérdezett a kérdező, én általánosságban leírtam. Jobb lenne ha azt írnám TUTI terhes vagy, mert tebuta előváladék blabla...vagy hogy a Kérdezőnek kedvezzek, áá ugyan 0% ... Leírtam ha minden ok akkor 20%. Számolgasson.
2017. aug. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!