Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe verzes a 17. nap?

Enyhe verzes a 17. nap?

Figyelt kérdés

Eddig még sosem tapasztaltam ilyent.Pisiles utan a wc papiron veres szovet darabkak voltak.:(

Ez lehet attol hogy megfogant a baba?

A ciklus 6. Es 13. Napjan tudtunk egyett lenni.

A valaszokat elore is koszonom :)



#Verezes
2017. aug. 15. 12:05
 1/7 A kérdező kommentje:

Valaki aki esetleg tapasztalt mar ilyent segitene nekem?

Az enye verzes ota nagyon suru kremes folyasom van.Dokihoz joveheten megyek.Addig esetleg valaki?

2017. aug. 17. 11:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Teszt mit mutat?
2017. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább peteérés,mint beágyazódás,hacsak nem volt korábbi pé-d.Tesztelni a nemvártig felesleges.A folyás meg bármire utalhat,az nem biztos jel.Írd majd meg ha már teszteltél! :-)
2017. aug. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tesztet meg nem akarok csinalni,megszeretnem varni hogy kesenn legalabb 1-2 napot.

A mensim pedig 26.-e korul.esedekes.Van amikor 28-33 nap kozott mozog.De a peteerest a 14.nap ereztem es megvolt a tojasfeherjes nyak..

2017. aug. 18. 08:27
 5/7 A kérdező kommentje:

A kremes folyasom meg mindig nagy mennyisegben megvan,nem csip,nem viszket.

Tegnap este ota nagyon szurkal az alhasam es amikor fekszem.akkor a koldokom.korul nyomast erzek..

Nem.ertem..

Masodik probalkozos honapunk,akkor is 4 napot kesett,de akkor tudtam hogy kesobb volt peteeresem es semmi szurkalast nem ereztem.

Maskor mar joval mensi elott fajni szoktak a melleim es nagyon megkinoznak a pms tunetek,most meg semmi.

Titkon remenykedek.

Majd mindenkeppen megirom az eredmenyt.

2017. aug. 18. 08:36
 6/7 A kérdező kommentje:

Jajj,meg azt kifelejtettem az egeszbol,hogy azon este amikor ez az enyhe verzes tortent pont indultam haza munkabol es amikor beakartam ulni az autoba nagyon szirkalt a hasam,annyira hogy ulni alig birtam,es amikor hazaertem elmentem piailni es akkor ez fogadott..

Ugyhogy nem ertem mar.. :(

2017. aug. 18. 10:17
 7/7 anonim ***** válasza:
szia! teszteltél ma? vannak tünetek?
2017. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!