Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe verfolt bajt jelenthet...

Enyhe verfolt bajt jelenthet terhesen? Csak epp mikor torlom meg magam latszik a tegnaptol, all meg, majd megint van, mind igy -5 hetes vagyok . Olvastam hogy elofordulhat enyhe verzes terhesseg.5 heteben

Figyelt kérdés

2017. máj. 25. 15:57
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
igen, akár vetélést is jelezhet.én a helyedben mennék dokihoz !
2017. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Valakinel artalmatlan, valakinel kezdodo veteles (pl. nalam az volt.) Menj orvoshoz mielobb!
2017. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Semmiféle vérzés nem normális a terhesség alatt! De ezt már annyiszor leírtam itt.. Nekem is volt vérzésem, többször is, én este 10-kor is gondolkodás nélkül mentem a kórházba.
2017. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Jelenthet bajt, de az is lehet, hogy ártalmatlan. Ezt csak orvos tudja eldönteni, ha lát valamit egyáltalán már. Ha más nem, labor alapján. Remélem minden rendben lesz! Szorítok!
2017. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
koszonom ....
2017. máj. 25. 17:21
 6/43 anonim ***** válasza:
Igen, bajt jelent. Nem biztos, hogy gond van, de az orvosnak azonnal látnia kell. Voltál nála? Ha még nem, sürgősen menj be, és ne várj vele.
2017. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Bármit olvastál, nem igaz. Nekem a barnázásból missed ab lett.
2017. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 7es! Szerintem mindenki azt írta, hogy jelenthet bajt és menjen orvoshoz. Szóval nem tudom, mi nem igaz. Nekem meg barnázás nélkül lett missed ab. Előtte viszont vérzés ellenére is egészséges gyereket szültem. De a lényeg, hogy menjen orvoshoz a kérdező! És drukkolok, hogy rendben legyen. Lehet, hogy progesztreron pótlás kell, de ez csak egy a sok lehetséges közül, amit mi itt nem tudunk kitalálni. Szóval irány az orvos!
2017. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem mihamarabb orvos,sajnos mi nemtudjuk eldönteni hogy te melyik tábort erösited.Van akinek nem okozott gondott a vérezgetés van akinek sajnos igen.Ne a leirtak alapjàn dőntsd el hogy van e baj vagy nincs,nálam is volt és azzonal mentem is dokihoz.Lehet akár progihiány hematoma meg mèg sok màs.
2017. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Ès drukoloko hogy minden rendben legyen nàlad és megkönyebbülj mert tudom milyen érzès.
2017. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!