Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Voltam együtt a baratommal de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam együtt a baratommal de csak előváladék volt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Na szóval, egy hete voltunk kb együtt a baratommal. Nem védekeztünk de nem elvezett el. Elvileg az előváladéktól is lehetek terhes.Gondoltam ha megjon akkor minden rendben, de ma olvastam hogy ha megjon akkor is lehetek terhes. Ma megjott, de nagyon félek, kérlek segítsetek.

2017. jan. 8. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

az előváladékban van spermium? van

ez bejuthatott a puncidba? igen (bent is volt)


lehetsz terhes

2017. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan már uncsik ezek a kérdések... Igen vazze lehetsz terhes, meg van rá az esély ha nem is 100%osan...
2017. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanezt minden héten megkérdezik. Ne légy rajta kiakadva. Legfeljebb ne olvasd el. Igen lehetsz terhes
2017. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a menstruációd olyan, mint szokott lenni, akkor nem vagy az. Nagyon elenyésző azok száma, akik terhesség alatt menstruálnak.
2017. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!