Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek korán lett pozitív a...

Akiknek korán lett pozitív a terhességi teszt,14 napos a luteális fázisuk?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom, hogy már 10. dpo-n pozitív lett a teszt, ami abban az esetben, ha 14. dpon van a nem várt, vagy a 15-en, akkor szerintem nagyon korai.

Akik ilyen korán teszteltek, biztosak az ovu időpontjában?

És abban is, hogy 14 napos a luteálisuk?


Mert van akinek rövidebb, és akkor már rögtön a nemvárt előtt pl 1-2 nappal lesz a 10. dpo, és úgy már azért érthetőbb.


Akik korán teszteltek pozitívat, válaszolnátok 1-2 kérdésemre:

- biztos az ovu időpontja, nem lehetett hamarabb?

- éreztetek valamit a tesztelés idején? Pl mellfeszülés, görcs..stb

- nem várt előtt hány nappal volt a pozi teszt?

- folyamatosan teszteltetek, és negából átment poziba szép lassan? ( pl elkeztetek tesztelni 8-9. dpo-n, vagy egyből pozi lett?


Köszönöm a válaszokat előre is :)



2017. aug. 16. 08:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

utolsó, gondolom ciklusnapot akartál írni :)

Gratulálok!

2017. aug. 16. 10:04
 12/16 anonim ***** válasza:
9 dpon teszteltem pozitivat. Mindent jol irtam a lutealis szakaszt is.. hosszu ciklusaim voltam
2017. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

bocs, nem kötekedni akarok, de a 14-19. dpo a luteálist, biztos elírtad. a dpo az ovu utáni napot jelöli, és az ovu után lezdődik a lut. fázis.

ha 14. nap volt ovu, akkor a 15. nap az 1. dpo.


ezért írtam, hogy gondolom 14-19. ciklusnapra gondoltál, és nem dpora :)

2017. aug. 16. 10:31
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is koran pozi lett, mensi elött 4 nappal. Es 14 napos a lutealis fazisom. Erzem a peteerest, feljegyzem, hozzaadok 14et es mindig akkor jön meg, vagy max 1 nappal kesöbb.
2017. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
34%
Bocsi, tisztaban vagyok a testemmel. Hogorbet vezettem 2 évig és 4 hónapig jartam ciklus kovetesre. Bizony voltak 46 napos ciklusaim sokszor késett napokat annak ellenere h rendesen volt ovulaciom.. nem gépek vagyunk , sajnos van ilyen. Sok nőnek késik rendszeresen. Én azok közé tartoztam. Ne oktass ki a saját testemről ; ciklusomról. Bizony volt vagy 3x is 18-19napos LUTEÁLIS szakaszom es nagyon -nagyon jól tudom mit is jelent az.
2017. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Es ne haragudj ha bunko voltam, de nagyon nem tetszik ha azt hiszik nem vagyok tisztában a fogalmakkal, ha ciklusnapra gondolok azt írom. Nem szeretnék vitatkozni.. de ezek szerint neked sosem késett. Tudod nem mindenki mukodik jól. Én sem működtem jól ilyeb szinten.
2017. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!