Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik több év után teszteltek...

Akik több év után teszteltek végre pozitívat, akár mesterséges megtermékenyítéssel, akár spontán, de mindenképpen hosszú évek után, mit éreztetek?

Figyelt kérdés

Elhittétek egyáltalán?

Mertetek korán tesztelni, vagy már inkább nem?


Mennyi idő után és mit éreztetek, elhittétek egyáltalán?


Várom a pozitív történeteket, hátha egy kis pozitív energialöket ad a következő napokra nekem is :)


32/N, 2 éve várjuk a babát, hátam mögött nagyon-nagyos sok nega teszt, még pozit sose láttam sajna, csak itt.



2017. aug. 16. 11:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Velem ez volt. 4 éve probálkoztunk és sajnos nem estem teherbe. Nagyon nagy csalódás volt azt a sok sok negatív tesztet látni. Már tényleg abba voltam h nekem egyszerűen nem lehet természetes úton meg sehogy sem. Ám egyszer csak megundorodtam a pizzától a szagát se tudtam elviselni. Előtte is voltak furcsaságok hányinger meg lustaság, munka után aludtam holott nem szoktam nap közbe. A menstruációm is kimaradt de nem igazán volt rendszeres nem igazán gyanakodtam, de mégis mondtam a páromnak kéne tesztelni. Úgy is lett. Munkaután hazamentem megittam nyugodtan a kávémat és csak utánna csináltam meg. Rácsöpögtettem három csepp pisit letettem a tartályra felöltöztem és ahogy hártafordultam láttam azt a két nagyon erős piros csíkot. Először megijedtem aztán nem akartam elhinni. Még abba hétbe elmentem dokihoz is és 7 hetes voltam. Ma már 15. Majd nálad is így lesz talán hogy mikor nem számítasz rá akkor fog jönni. :)
2017. aug. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Még most is alig hiszem el, pedig már 5 éves a lányunk. Én akkor is negatívat teszteltem, amikor terhes lettem, de a vérvétel kimutatta. (Inszemináció után kellett menni, de mindig teszteltem előtte, hogy ne ott sírjam el magam, ha nem sikerül.) Így különösen nagy volt a meglepetés.
2017. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

:) en azt h egy "szuperhíró" vagyok. Annyira nem hittem el, hogy meg jo 3-4hetig homeroztem magam.. :) ma mar csak röhögök rajta de annyira jo érzés volt hogy csak elviccelni lehet igy utólag mert amugy sirva fakadok ha nem poenkodom el. (bar lehet ez azert van mert most meg egy hormonbomba kismama vagyok :))

Nem baj ha nem hiszed majd el. Akkor is csodálatos lesz. Ne adjatok fel. Megeri.

2017. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Lombik baba 4 év után 4. lombikból. Olyan lombikból amiről teljesen letettem, mert csak 1 érett sejtem lett. 10. napon lőttem el a tesztet, mert éreztem, hogy meg fog jőnni. Sírva rohantam a páromhoz a nappal8ba, hogy "úristen terhes vagyok, gyerekünk lesz, most mit csinálunk " :)

Ma már 6 éves nagyfiú, az életem értelme.

2017. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Bocsánat az off-ért: tényleg mind-mind "szuperhirók" :D vagytok, olyan szívmelengető ezeket a sztorikat olvasni! Gratulálok nektek a babához!

Kérdező, neked pedig kitartás, össze fog jönni neked is, bízz benne!!

2017. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

2 év után, kizárólag az orvos kérésére csináltam a tesztet. 1 héttel korábban (15. dpo-n!) negatív lett, egy pillanatig nem hittem, hogy terhes vagyok.

szóval nem hittem el.

Most (6 év után) azt hiszem, sikítanék, és megkérdezném a dokit, hogy illik-e a nyakába ugranom örömömben? (mert hogy most sem tesztelnék, csak ha azt mondja)

2017. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szep tortenetek! Nekem a baratnomnek 10 ev utan sikerult a masodik inszeminacio, most meg a masodikkal terhes :)


Mi igaz nem probalkoztunk sokat, de rengeteg nogyogyaszati bajom volt / van , a dokik szerint par szazalek az eselyem teherbe esni termeszetesen, igy mi teljes nyugalommal voltunk, es egyszer sak egy 3 oras nagy nogyogyaszati mutet utan ket honappal terhes lettem spontan :)

2 eves a kicsi.

2017. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

7,5 év után (több inszem, lombik) spontán jött össze a lányunk.


A sok év alatt jó pár negatív tesztem volt (még csak szellemcsíkos se volt), azt sem tudtam, hogy néz ki a pozitív teszt. Ha késett pár napot a menzeszem, teszteltem egy negatívat és megjött másnap.

Pont vérvételre kellett volna mennem a 3. napon, de nem jött meg. Egy kicsit puffadt a hasam és szerettem volna túl lenni a laboron, így gondoltam lövök egy tesztet és akkor másnap megjön. Erre 2 csík jelent meg. Én konkrétan nem hittem el. A férjemnek sem mertem megmondani, nehogy hiú reményt ébresszek benne. Egész éjjel agyaltam és hajnali 3kor ismét teszteltem, ami szintén pozitív lett. Sírva-remegve kérdeztem az álomból felvert férjemet, hogy ő hány csíkot lát.:)

Reggel 6kor már a bolt előtt toporogtam egy másik tesztért. Én egyszerűen nem akartam elhinni. Mire a dokihoz eljutottam, már 9 tesztem volt. :D


Kitartást mindenkinek, én azt mondom vannak csodák!

2017. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
Ez egy negatív példa lesz. Nem ítélkezek, (mert nem tudom milyen nehéz lehet sok-sok évet várni a babára) csak a tényeket írom le. Nekem a barátnőméknek 7 év után, lombikok, inszemek után spontán lett babájuk. A terhességét végig stresszelte, nem ment ki az utcára, teljesen bekattant:(. Már megvan a baba, de állandó aggódás van, mintha nem is élvezné az egészet:(.
2017. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk majdnem 1 ev volt csak a probalkozas, de kb. 7 kemiai terhesseg. Vizsgalatok, csak lombik johet szoba. Erre abban a honapban terhes is letten siman. Az elso mondatom, b*meg, terhes vagyok! Tuti sikerult, esti teszt lett pozitiv. :)

Most a teso se jon konnyen...

2017. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!