Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. Dpo-n a hőleesés jelenthet...

10. Dpo-n a hőleesés jelenthet beágyazódást? Nem késő már ahhoz?

Figyelt kérdés

Ma reggeli tesztem sajnos negatív. Viszont leesett a hőm 37,1-ről 36,85-re, és ilyen nem szokott lenni, főleg mióta progit is szedek. Csak aznap esik le, mikor megjön.


Másik kérdésem, ha one step 10-es teszt ma negatív, az még ugye lehet pozitív később?



2017. aug. 17. 06:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igen, van, hogy ilyenkor még a szuri miatt lesz 2 csík.

Nekem már 4. nap vagy 5. nap, már nem emlékszem, negatív volt, tehát kiürült kb szuri után 6-7 nappal.


Egyébként nincs semmi tünetem, esti cicifájáson kívül, meg hogy eres a mellem. De eddig ezt nem vizslattam, lehet máskor is ilyen volt mensi előtt, csak nem tűnt fel.

2017. aug. 17. 11:15
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 21.ciklus lett pozitív. Fgyu..ne add fel. Megnéztem nekem 9.dpo esett le kicsit a hőm es 12.nap lett reggel nagyon halvány pozitív a tesztem. One step 10es netes teszt. 10.dpon meg bmi lehet hidd el. Nekem sem volt semmi mensis tünetek csak a mellfajas.. Sot az is elmúlt mikorra meg kellett vna h jöjjön.. Ha nem.lettek vna +tesztjeim addigra azt hittem vna h megint megjon.
2017. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszi, hát a remény hal meg utoljára :)

Nagyon úgy vagyok vele, hogy már rá is szólok magamra, hogy "mekkora hülye vagy, csak beképzeled, ne figyelgesd magad, még nagyobb lesz a koppanás" és már tervezem is, hogy köv. ciklusban mit hogy fogok, eljárok inkább nyelvsuliba, vagy edzeni, nem fog érdekelni már ez az egész.

Aztán köv. percben meg mégiscsak reménykedek, nézem a naptárt, hogy mikor lehet tesztelni megint, meg itt olvasgatok, hátha vkinél volt hasonló...


Kezdek megzakkanni minden bizonnyal!

2017. aug. 17. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!