Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan hogy amikor a...

Létezik olyan hogy amikor a vizelet rácsöpögött ahova kell a teszten, kb két másodpercre rá megjelenik a pozitív csík, majd amikor wc-zés után rápillantok eltűnik? Ilyen kazettás tesztet sosem használtam még ezért nem tudom hogy ilyen előfordúlhat e?

Figyelt kérdés
A ciklusaim mindig 26-27 nap mióta a 2. gyermekem megszületett (2016. május). A 26. nap e hét szerdára esett és azóta még nem jött meg. Ma reggel csináltam tesztet egy expect nevűvel.
2017. aug. 20. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen tesztet nem csináltam még, de a negatív tesztek értelmezéséhez picivel több idő kell. Ha pár perc múlva negatív lett, akkor az negatív, nem az első pillanat számít.
2017. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen én is így gondolom, csak megzavart az a csík, még ilyet nem láttam :) meg az is, hogy még mindig nem jött meg. Eddig mindig a hagyományos papír teszteket használtam. Azt hiszem maradok is ezeknél :)
2017. aug. 20. 10:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg felszívj a vizeletet sok teszten láthatóvá válik a második csík, ez tud lenni becsapós. Ha 5perc után van rajta akkor az pozi, így viszont negatív. Én is jártam már úgy, hogy húúú látom aztán ahogy végig ért a vízelet eltűnt.... :)
2017. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!