Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok nemvart napjan?...

Ma vagyok nemvart napjan? Pozi lehet a teszt?

Figyelt kérdés
2oraja tartom vissza. Mèg 1-2orat tartogatom, haw birom. Nemtudok aludni. Nem birom ki. Mennyi az eselye hogy pozi lesz? Es, ha negativ lesz, attòl mèg marad remèny? Köszönöm

2016. nov. 29. 22:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Hová tudok majd kèpet feltölteni?? Ugy tudom a kepfeltoltes.hu- mar nem a règi.
2016. nov. 29. 22:14
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit tartasz vissza?a pisit?te jó ég!!holnap reggel csinálj tesztet!!ma már ne!!semmi értelme
2016. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, mert elso terhessegemnèl bevalt, mivel reggel nagy sietsèg miatt elmaradt. Mi ezen olyan nagyon szörnyű? Dokim sem szornyulkodott.
2016. nov. 29. 22:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináld meg azt a tesztet, ne húzd az időt.
2016. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ejfelkor megcsinalom.:)
2016. nov. 29. 22:58
 6/9 A kérdező kommentje:
Megcsinaltam, parom latja a masodik csìkot. Èn nem igazan, szoval majd holnaputàn.
2016. nov. 29. 23:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
toltsd fel a kepet ide ! lassam ! amugy vannak meg oldalak hasonlo :D
2016. nov. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gondolod ha ferjem latja, en nem, akkor kepen latszik? Probaltam fotoznI. De full nega. Sztem ferjem se lat semmit.. csak kepzelodik. Varok most holnapig! :)
2016. nov. 30. 06:45
 9/9 A kérdező kommentje:
Azota is negativ:( ma ujra teszteltem reggel elsobol.. menzesz sehol. Csak gorcsolok sztem mèg ma megfog jönni. Parom sztem szarasit latott. One stepen sokszor van
2016. dec. 2. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!