Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztos hülyének néztek, de...

Biztos hülyének néztek, de lehet valaki terhes úgy, hogy a wc papíron ondó van és kitörli vele magát? Nem 14 éves vagyok, de mentem a munkahelyem wc-re és amikor töröltem magam észrevettem, hogy nedves a wc papír.

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy pontosan mi volt rajta. De kb. főnököm volt csak wc-én előttem valamikor.
2010. máj. 25. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert szabadlevegőn elpusztul, meg annyira nem törli ki magát az ember...


De csak nem olyan, hgoy a munkahelyén csinálja, szóval sztm ez hülyeség.

2010. máj. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én is ebben reménykedek, hogy nem csinálja a munkahelyén. Csak kicsit megijedtem :( Tegnap kellett volna megjönnie és semmi. A férjemmel megszakítással védekezünk, mert nemsoká babát szeretnénk
2010. máj. 25. 08:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Férfiak meg a nők közös wc-ben? Kellemes lehet. Nem lehet így teherbe esni, szerencsére. :)
2010. máj. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
HA terhes vagy, akkor tuti a férjedtől! A megszakításos védekezésnél van esély, a wc papírral nincs.
2010. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!