Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek vegyem be a...

Szerintetek vegyem be a tablettát?

Figyelt kérdés

Volt egy korábbi kérdésem ezzel kapcsolatnan, de azóta voltam dokinál meg receptet is kaptam.

A helyzet hogy 20-án, este pettingeltünk, mert peteérésem volt ezért nem akartam szexelni. A barátomnak orgazmusa lett, megtöröltük ahogy tudtuk. Aztán orális szexre került a sor, 1-2 percig, ugye elég nyálas lett. Aztán ahogy feküdtünk, véletlen hozzáért a hüvelyem környékéhez, bele szerintem nem ment, azért azt megéreztem volna. Max. a bejárathoz ért, be biztos nem engedtem volna tenni. 2-3 másodperc volt az egész. Mivel egyszerűen nem tudtam megnyugodni azért mert peteérésem van, ma reggel elmentem az sztk-ba a sürgősségire. A doktornő azt mondta, szerinte nem lehetséges semmi, forgatta is a szemét. Mondta is, hogy ha jött is ki egy kevés ondó, akkor az a levegőn a nagy része elhalt, meg úgy tudom a nyál is eléggé roncsolja, meg amúgyis annak fel kell úszni a hüvelyben, ami tizenvalahány centi, meg átmenni a méhszájon ami egy zárt rendszer. Azt mondta nem érti ilyenekkel miért megyek. Ide adta a receptet, azt mondta ha nagyon nagyon akarom vegyem be, de számítsak arra hogy ez rengeteg hormon és felboríthatja a ciklusom. Nem tudom mit tegyek, mert már kb. 40 óra eltelt azóta, és hát amennyire megnyugtatott akkor, hatalmas kő esett le a szívemről.

Egyébként a peteérésem elég rendszertelen, onnan tudom, hogy nyálkás, átlátszó folyás jön belőlem, van hogy a mensi kezdetéig. Ez a folyás még mindig megvan.

Szerintetek mi legyen? Mindig a legrosszabbra gondolok, elég hipochonder vagyok, mindent túlgondolok. Szerintetek lehetek terhes? Ugye kevés esélye van? Vegyem be? De hát ha nincs is semmi, nagy valószínüleg, attól még hatalmas hormonbomba....


2017. aug. 22. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
ne vedd be, felesleges.
2017. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja, miután hozzámért megtöröltem alul zsepivel. De hát elég nedves voltam. Tuti nem úszhattak fel? Tudom megint túlgondolom... Ahj.
2017. aug. 22. 10:09
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Ne vedd be, mert az esélye, hogy terhes legyél 0%
2017. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönőm. :) Megpróbálok megnyugodni, és várni a menstruációmra.
2017. aug. 22. 10:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Tuti nem vagy terhes! De ha kicsinálod magad idegileg akkor inkabb vedd be.
2017. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem gyanús, hogy a doki is tök hülyének nézett?! Mi a jó francért vennél be egy tonna hormont, amikor nem jutott beléd ondó. Az igazat megvallva a helyedben nem is szexelnék, vagy kislány vagy hozzá, vagy valami pszichés bajod van, de az tuti, hogy ekkora stresszben szexelni nem lehet élvezetes, akkor meg tök feleslegesen csinálod. Amúgy megprobálhatnál védekezni is, sokan csinálják, bár az ekkora paragépeken az sem segít, mert majd kitalálod, hogy nem hat a tabletta, meg biztosan lyukas a gumi.
2017. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne vedd be,de szerintem váltsd ki,legyen otthon vész esetére.
2017. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem az eredeti kerdesedre valaszolnek, csak megutotte a szemem egy mondat. Hogy nyalkas folyasod van a menstruacioig. Es h rendszertelen a ciklusod.


Nyalkas folyas ovulaciokor jelentkezik, ha megtortent a tuszorepedes, megszunik! Ha folyamatosan fenall, az azt jelenti h nem tud megrepedni a tuszo, a szervezet ujra es ujra probalkozik a megrepesztesevel. Ez miatt rendszertelen a ciklusod is. Ezek a meg nem repedt tuszok altalaban cisztava alakulnak es a mensivel tavoznak.

Vagyis lehetseges h nincs is mi megtermekenyuljon...

Azert tudom ezt ennyire mert nekem is ilyen problemam volt. Mikor babat akartam akkor astam bele magam a temaba.


Gondoltam hatha erdekel.


Amugy szerintem tuti nem vagy terhes, ne vedd be az esemeny utanit!

2017. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! A háziorvos már mondott olyasmit, hogy lehet ciszta gyanús vagyok. Nemsokára kérek időpontot.
2017. aug. 22. 13:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Na! Akkor nem is jarok messze az igazsagtol! :-)

Bar inkabb ne legyen igazam.

2017. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!