Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnerot tablettat hogyan...

Magnerot tablettat hogyan vegyem be?

Figyelt kérdés
Mar a lenyelesnel is oklendezem, olyan nagy. Miutan bevettem, 2-3 perc es kihanyom. 2 het alatt 3kg-t fogytam, mert sz emelyges igy nagyon eros.

2015. szept. 23. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szet kell ragni es vizet inni ra! Rajta van a tajekoztaton!
2015. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább sehogy ha ennyire nem megy. Por állagú magnéziumot válassz, például a Magnosolvot vagy Magneexpresszt. A Magnosolv annyival jobb, hogy abból elég napi egyet inni! :)
2015. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Húú, én a magnosolvot nem a hányinger miatt hagytam abba. Szerencsére még a hànyós korszak előtt abbahagytam, az ízètől öklendeztem!

Ezért vettem hipp natalt, az is folyékony, de csak egy korty, 90% gyümitartalommal. Olyan, mint vmi multilé, nagyon ízlik, hànyingerem se lesz tőle!

2015. szept. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó volt a magnosolv, meg tudtam inni. És elég nagy dózisú magnézium legalább. Éppen ki lehet próbálni de előre nem lehet tudni, hogy kinek mitől lesz hányingere meg mitől nem.
2015. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha hánysz tőle akkor sehogy, úgysincs értelme. Szedj mást.
2015. szept. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is Magnerotot szedtem szülés előtt is, és utána is, mert volt vérveszteségem.

Szét kell rágni, fini csoki ize van. :)

2015. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3-as! A Hipp Natal terhes vitamin, aminek nagyon minimális magnézium tartalma van. Itt most a magnézium a lényeg, de nem vagyunk egyformák, ki kell próbálni kinek mi jön be. Nekem a Magnosolvtól pl. hasmenésem volt, másnak viszont semmi baja tőle.

Úgyhogy kérdező próbáld ki ezeket, mert úgy is te fogod érezni melyik válik be. Nekem viszont a dokim a 18. héttől magnesium citrici port írt fel, azt végig szedtem és teljesen jó volt. De a tablettákkal már szerintem ne próbálkozz!

2015. szept. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6-os, az a Maltofer Fol, ami csokis és vas, nem magnézium.


A Magnerotot é elszopogatom/rágom, kicsit mint a kréta..vízzel le lehet nyomni. De ha így is visszajön, tényleg próbálj valami mást Kedves Kérdező!

2015. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Uhhh jó ég, bocsànat, lehet hogy meghülyît a terhesség.

Valóban :) én sima béres magne b6-ot szedek, bár az is elég nagy, a kérdezőnek nem lenne jó :(

Ne haragudjatok a figyelmetlensègemért!

2015. szept. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia én is ezt szedem... én 4 felé vagom úgy le tudom nyelni . Próbáld ki úgy!
2015. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!