Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak? Van esély...

Mit csináljak? Van esély arra, hogy terhes lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy olyan problémám lenne,hogy már 11 napja nem jött meg. Csináltam 2 napja tesztet negatív lett. 2db-ot is csináltam. Az elején napi szinten többször is volt hányingerem és a közérzetem se volt jó. A hányinger mostanra már elmúlt. Nagyon ritkán érzem hogy hányingerem lenne. Eleinte csak az egyik mellem fájt,de most már mind a kettő kegyetlenül fáj. Hozzá érni se lehet. Ilyenkor mi lehet? Kb 1 hónapja voltam orvosnál teljes kivizsgáláson és az orvos azt mondga hogy minden rendben van.

Mit csináljak szerintetek?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. aug. 6. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már 11 napja késik akkor ki kellene mutatnia a tesztnek ha baba van..ha csak mondjuk nem később volt ovud. Ha napra pontosan tudod hogy mikor volt és valóban 11 napja késik de a tesztek negatívak,akkor ott jó eséllyel nincs baba,lehet szimplán csak pms tünet.
2017. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tuti nem vagy terhes.A teszt kimutatná.Nem tudom mitől lehet,de van pár ismerősöm,akiknek 2 hét késés után jött meg.
2017. aug. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!