Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 napos ciklusom van! Aug.8....

Kate87 kérdése:

28 napos ciklusom van! Aug.8. -án jött meg a mensim ami 4 napos! A ciklusom mindig így van! Augusztus 17. -én együtt voltunk a párommal! Várható belőle baba? Pár napja az alhasamban szúrkál, és picit görcsöl is! Sokat kell mennem pisilni is!

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 21:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Az ovulációs kalkulátor szerint a 17.-e az már a termékeny napok közé tartozik illetve az után akövetkező 5 nap!
2017. aug. 23. 21:17
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek NEM! terhestünetek. Az elmaradt menstruáció előtt semmiféle tünet nincs, ami terhességet jelent. Szeptember elején, ha nem jön meg, tesztelj.
2017. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Volt peteereset 17-en v nem? Ha volt terhes vagy ha nem akkor nem.

Sztem korai PE lenne... uh nem vagy terhes

2017. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezt csak a jóisten tudja! Vagy egy jós!
2017. aug. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is aug 8-án volt mensim, nekem is 4 napig tart, csak nekem 27 napos a ciklusom inkább. Mi 18 és 19-én voltunk együtt, ovu vagy 20 vagy 21-én volt. Tehát onnantól nézve min 5 nap vagy egy hét mire beágyazódást meg lehetne érezni ( pl hasszurka) ha egyáltalán megérzed/érezzük. Nekem 31-ét ír a kalkulátor, h akkor lehet leghamarabb tesztelni, de az is csak 11. dpo. szurkolok magunknak! :)
2017. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ja és ha a nevedben a 87 születési dátum, az is stimmel én is 87ben születtem :D utolsó
2017. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szia 5. Válaszoló! Igen a 87 a születési évemet jelzi!

Nem egyből éreztem az alhasi szurkálást hanem pár napja érzem! Drukkolok nektek! 😊

2017. aug. 24. 21:03
 8/16 anonim ***** válasza:
Drukkolok, mert mi is most álltunk rá a projectre, a különbség csak annyi hogy én eddig gyogyszert szedtem, és féluton abbahagytam, 12-e körül volt az utolso megvonásos vérzésem! Nos két napja szurkál a hasam, olyan mindjárt megjön érzésem van egész nap, ezenkivül semmi! A gyogyszer miatt fogalmam nincs a ciklusomrol és gyogyszer nélkül se volt soha rendszeres!
2017. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szia utolsó válaszoló!

Neked van már valami? Vagy nem tudsz még semmit? Nekem ugyanúgy megvannak az alhasi görcsök, mintha meg akarna jönni, ( de majd csak 5.-én kellene megjöjjön ) !

Mellfeszülés illetve nagyon érzékenyek a mellbombóim! Tesztet még nem csináltam! Milyen érzékenységűt érdemes venni?

2017. aug. 30. 19:38
 10/16 anonim ***** válasza:
szia! 5-os, 6os vagyok, én reggel megpróbálok egy predictor earlyt, az a legérzékenyebb teszt elvileg. nekem is neha szur a hasam és a mellbimbom nagyon erzekeny, pedig az nem szokott mensi elott se az lenni. remenykedem
2017. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!