Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát szeretnék! 16-20-ig...

Kisbabát szeretnék! 16-20-ig volt meg a mensim.22-én voltunk együtt a párommal. Elvileg 24-től lennének a termékeny napjaim és 29-én a peteérés. Lehet ebből baba?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
23-a van...
2017. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az oké,hogy 23.van,de mivel napokig életképesek "odabent"a spermiumok,akár esélyes is lehet.
2017. aug. 23. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
A petesejt ovuláció után kb. 2 napig életképes. A hímivarsejtek olyan 4 napig élnek, szóval a peteérés/ ovuláció előtt négy nappal, utána két napig van rá nagy esély. Ezen felül ovuláció előtt nem sokkal távozik az úgynevezett nyákdugó, amely egészen addig akadályozza a hímivarsejtek bejutását. Ezek adhatnak támpontot, persze van ettől eltérő eset is, amit csak a Teremtő tud.
2017. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm!

Akkor azt hiszem kell még hancúr,hogy tuti legyen :-)

Örülnék,ha összejönne mondjuk egy kislány a 2 fiú mellé.

Őket nem terveztük,csak jöttek,ezért nem vagyok teljesen tisztában a dolgokkal.

2017. aug. 23. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Remélem, mire akkorák lesznek a gyerekek, hogy aktuális lesz ilyesmirõl beszélgetnetek, utánanézel egy-két dolognak. Ha már anya vagy...
2017. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tervezted, csak jöttek ezèrt nem vagy annyira tisztában a dolgokkal????

Hát ez kèsz! Ès ijesztő!!!

2017. aug. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkàbb azokon a napokon legyetek eggyüt amikor peteèrésed van,ezzel a 22 ei együtlétböl nemvaloszinü hogy lessz baba.
2017. aug. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazsagtalan az elet. Az ilyen kerdeseknel jovok ra. Valaki probalkozik. Utananez. Vagyik ra. Es igen.... Van ez a masik kategoria
2017. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!