Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg kérdés van a témában, de vagy halottak vagy nem olyan ami nekem kell. Szóval elég érdekes a helyzet. Aug. 2.an volt meg utoljára a menstruaciom. A menstruáció 6.napjan tehát 7.én voltunk egyutt a parommal vedekezes nelkul. Rá 5 napra, 12.án egy picike rózsaszín folt volt a bugyiban meg a papíron. Aznap elkezdett fájni a fejem... 6 napon keresztül fájt... elmentem orvoshoz vele aki kuldott kulonfele vizsgalatokra... akkor kezdtem el gondolkodni rajta, hogy lehet terhes lennek, mert a melleim is elkezdtem fájni. Mind a kettő (az egyik mintha jobban fájna) alul és oldalt a hónaljam fele... a mellbimbóm viszont nem érzékeny nem eszem tobbet nem vagyok rosszul semmi egyéb tunetem nincs! Nem bánnám ha baba lenne. Viszont matematikailag lehetetlen, hogy terhes legyek hiszen 16.án kellene peteeresnek lennie... csináltam tesztet de még 6 nap van a mentruációmig negatív lett. Volt már valaki hasonló cipőben? Vagy tudnátok segíteni? Előre is köszönöm! :)

25/L



2017. aug. 24. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
En mensi elott egy hettel lettem terhes. Meg jott a mensim rendesen. Es a kovetkezo mar nem. Mensi elso napja szerint 24+1hkm merete szerint 25hkm vagyok talaljam ki :D
2017. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát teherbe esni igazándiból menstruáció alatt is lehet. Közvetlenül előtte is, utána is. A beágyazódás kb egy hét, de az is lehet, hogy korábban volt ovulációd, már olyan korán. Nekem ovu jele szokott lenni a pici vér. Nem volt bármilyen jellegű folyásod akkor? Ráadásul létezik spontán peteérés is, ezért nem érdemes védekezés nélkül szexelni azoknak akik nem akarnak babát. Szóval semmi sem kizárt, de aktus után eltelt már több mint 2 hét, szerintem ezt már bőven ki kell, hogy mutassa a teszt :)
2017. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez nem segit rajtad, de nalam rendszertelen menstruacio miatt nem akkor volt az ovulacio mikorra kiszamoltak a kalkulatorok. Mentunk a dokihoz, hogy 6-7hetes, na errefel azt mondja hogy a merete alapjan a 4-dik hetben jarok hiszen meg embrio sincs. Ugyhogy most egy hwt mulva visszarendelt hogy lassa fejlodik vagy valami rossz tortenik :(
2017. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Igazabol mivel meg nincs gyerekem nem tudom, hogy mit jelent az a hkm? 😁 a másodiknak üzenem, hogy próbálkoztunk egy pár hónapig, aztán megbeszéltük a párommal, hogy egy ideig hagyjuk a témát (idegeskedés miatt). Szóval nem felelőtlenül vágtunk bele... azért is írtam, hogy nem bánnám (párom sem), ha baba lenne 😁 kedves harmadik! Ne idegeskedj minden rendben lesz! De azért ha jövőhéten mész majd írd meg mi volt! :) nekem az a fircsa, hogy sose szokott fajni a mellem menstruacio előtt sem... max megduzzad... de ilyen fájdalmat nem éreztem még
2017. aug. 24. 13:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és még... folyásom volt fehér színű, állaga mint a vaj, se szaga se viszketés semmi... azóta viszont átalakult egy bacivá és viszketett :/ adtak rá kenőcsöt meg hüvelykúpot. Buta voltam mert nem mondtam az orvosnak a tüneteimet (elég bunkó volt)...
2017. aug. 24. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!