Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes anyukák ti is unjátok...

Terhes anyukák ti is unjátok már a sok okoskodót?

Figyelt kérdés
Mar annyira unalmas hallgatni az emberektol hogy: na majd ha megszuletik nem lesz eletetek;Megtudjatok milyen nem aludni;20 evig lelesztek kotve melle es meg sorolhatnam. En ilyenkor azt szoktam mondani hogy aludni egypk egesz terhesseg alatt alig aludtam! Vannak kismamak akiknek semmi bajuk a 9 honap alatt (bar eleg ritka) en azok koze tartozom akiknek mindig volt valami tehat mar a 9 honap alatt ugymond feltudtam keszulni a nem alvasokra. A tobbi "jo" kivansagra pedig egy kerdest szoktam feltenni: ezekszerint te megbantad a gyermekedet? Milyen erdekes egybol nagy lesz a csend es jon h neem dehogy, eletem ertelme. Jah ertem...akkor miert kell nekem/nekunk ezeket fujni? Tisztaban vagyunk nyilvan azzal hogy mikkel jar a babavaras es milesz a jovoben, es vallaltuk! Mindenki vallalja aki gyermeket szeretne es mi mar alig varjuk h megkezdodjon az elet vele ^^

2017. aug. 23. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Csak a saját fájdalmukat akarják ráerőltetni másra, és magukat nyugtatják, hogy mindenkivel így lesz úgyis. Nálam a terhesség utolsó hónapja volt nehéz. Születés után 4 hónap volt kicsit nehezebb a hasfájás miatt, de olyan fél éves korában már 22-6 között alvás volt. A kulcs, hogy meg kell tanítani a babát aludni, az is ugyanolyan újdonság, mint bármi más tanulni való dolog.
2017. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Minden szakasznak megvan a maga okossága.

1. Trimeszter: Fáradt leszel, hányingered lesz stb.

2. Trimeszter: Elmúlik az eddig felsorolt de tuti elkezd dagadni a lábad stb. Szóval használd ki amíg tudsz rendesen járkálni + elkezdesz hízni.

3. Trimeszter: (a kedvencem) mindenki közli hogy milyen nagy vagy és mindjárt szülni fogsz, mintha te nem tudnád. :)

Nekem ezeket mondták az ismerősök vagy akár ismeretlenek.

A terhességben nincs magánszféra mindenki hozzászól.

És aztán jön a szoptatás meg a gyereknevelés, amit szintén mindenki jobban fog tudni nálad.

2017. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elején volt 1-2 ilyen próbálkozás. Elengedtem a fülem mellett őket és láss csodát: eltűntek a jótanácsok. Nem kell mosolyogva bólogatni, sem grimaszolva szembeszállni, csak nagy ívben tojni az okoskodókra. Azóta csak megkérdezik, hogy vagyok, elmondom, hogy jól/melegem van/éhes vagyok/épp lerúgta a vesémet és tovább beszélünk valami egész másról. :)
2017. aug. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem ugyanolyan jó az életem sőt. Amióta megvan a lányom sokkal jobban élvezem az életet. Nagyon jó megmutatni neki mindent. Én csak egy tanácsot adok :ne hallgass hallgass senkire csak magadra. 😉
2017. aug. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen unom. Peldaul imadunk sogornomekhez menni de miota terhes vagyok , csak mondjak a "majd ha megszuletik"-kezdetű mondatokat. Egyszer mar mondtam h ebbol legyszi vegyetek vissza, majd mi kitapasztaljuk, úgy AHOGY TI 2 éve...és ugy , ahogy ők 2 éve utálták ezeket hallgatni nekunk is unalmas. Nem vagyunk gyerekek, sem hulyek h ne tudjuk kicsit sem rozsaszin az egesz
2017. aug. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Csak magukat akarják nyugtatni, hogy nekik rossz volt, majd neked is az lesz.

Nekem sokkal könnyebb az életem a gyerekek óta. Persze vannak nehezebb napok, de semmiért sem adnám őket.

2017. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen utolso. Es az a durva h nekunk nyugis babank van es kaptuk h na majd hasfakos lesz na majd , ha jon a foga... eddig semmi extra van 2 foga nem volt veszes par napig tobbet sirt.
2017. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es. Az én gyerekeim 2 hetes koruk óta átalusszák az éjszakákat.

Mi is kaptuk az oltást, hogy ha majd jön a foga, stb. Volt pár rosszabb esténk, de csak egy-egy nap, és utána újra végig aludták.

2017. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

A nemalvàsròl annyit, hogy van alapja annak h akkor tudja meg az ember milyen fàradtnak lenni. Nekem a lànyom nagyon sok este fent volt ès nappal sokszor remegtem a fàradtsàgtòl de az is csak egy ideig tartott. Ja ès az is lehet aldott jo gyereked lesz aki mar 2 hetes koratòl 6 òrakat alszik egyhuzamba este. A többiròl annyit hogy nehèz de melò nèlkül nincs öröm ès mindig könnyebb lesz 6 hèt 3 hònap fèl ès 1 èv vìzvàlasztò! Ha annyira rossz lenne kisbabaval akkor senkinek se lenne testvère! ;)

15 hetes kismama a màsodik babàjàval! ;)

2017. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem meg mindenki azzal idegesít, hogy az ő gyereke egész nap nyugton ül, nem akar lefordulni a pelenkazorol meg ilyenek. Meg látom is, hogy miközben más nyugisan sétálgat az anyjával, az enyém ordibal, semmire se hallgat és kész tortúra a bevásárlás is. És akkor megkerdezem magamtól hogy nekem miért jutott ilyen eleven gyerek, másnak meg egész nap a szőnyegen játszik és nem morog mint egy kutya.

Na szóval én pont azt látom, hogy másnak tök szuper a gyerekneveles, nekem meg hullik a hajam a folytonos rimankodastol, de persze ne is panaszkodjak, mert különben olyan aranyos. . /az is, amúgy, de na)

2017. aug. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!