Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek nem pontos a ciklusa,...

Akinek nem pontos a ciklusa, Ti használtok ovu tesztet vagy hőmérőztök? Melyik ovu tesztet ajánljátok? Honnan rendelitek?

Figyelt kérdés
Szóval úgy tűnik ez a hónap sem sikerült. :( Ez az 5.hónapunk és már nagyon szeretnék kisbabàt. A peteérést sajnos nem érzem, nem tudom mikor lehet vagy van-e egyáltalán, de a nyúlós tojásfehérjès nyák volt. Általában 32 napra jön meg, de volt, hogy 28 napra, máskor meg 30 napra.
2017. aug. 24. 12:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

Sosem volt pontos a ciklusom, az első babával akkor estem tehetbe mikor már elvileg bármikor megjöhetett volna, a másodiknál az elmúlt év átlagát számoltam és aszerint középidőben voltunk együtt, sikerült is.

Én sem érzem a peteérésemet, mindjárt megjön vagy hasonló érzésem sincs sosem, abból szoktam gyanítani hogy lassan itt az ideje, hogy régen volt meg és egyre több pattanásom van, de ez az utóbbi sem mindig jel, mert van olyan mikor egész hónapban borzalmasan nézek ki..

2017. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

ciklus.hu

reggel azonnal ebredes utan huvelyben mert hot kell gigyelembe venni

Clearblue digi ovu teszt SZIGORUAN du-i vizeletbol

2017. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia en vagyok az elso 3 valaszolo. En ugy csinaltam h mensi elso napjatol homéroztem. Csak úgy van ertelme. Ovutesztet (én)12 ciklusnaptól kezdtem mert nekem hosszu ciklusaim vtak.

Nemvolt peteeresem (5hómap probalkozas utan kezdtem homerozni es ott derult ki h nincs peteeres , dokihoz elmentem megmutattam neki utolso 2 hogorbet csinalt uht ) es adott clostit ugy elso ciklusban sikerult. Az a baba elment muteni nem kellett. Es aztan rogton jott a baba megint , most vagyok 11 hetes

2017. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :-)

Kedved 13-as, mi abban maradtunk a endokrinológus-nőgyógyász dokival, hogy próbálkozzunk és ha októberig nem jön össze akkor menjek vissza és nézzük a peteérést. Akkor ha a hőmérőzésről már úgyis lemaradok akkor attól mèg ovu tesztelek ebben a hónapban.

2017. aug. 24. 15:38
 15/20 A kérdező kommentje:
Jah ès neked gratulálok ès jó egészséget ès boldog babavárást kívánok! 😊
2017. aug. 24. 15:39
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Na az jó. Oktober nincs is már messze. drukkolok☺☺
2017. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező: mi is középidőre gyúrtunk, utána lepihentünk :D
2017. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
17-es: 😂😂😂
2017. aug. 24. 16:43
 19/20 A kérdező kommentje:
16-os: Igen, szerencsére nincs messze :) de jó lenne már babásan menni a dokihoz 😊 Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz az ovus tesztelés. ;)
2017. aug. 24. 16:44
 20/20 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudtam sem ovutesztelni sem hőmérőzni, az időbeosztàsom nem engedte. Mi menzesz végétől kétnaponta voktunk együtt. Első hónapban sikerült. Előtte 3 hónapig ittam Inofolicot peteérési gondok miatt.

Ha 2naponta vagytok együtt nem tudjàtok "kihagyni" a termékeny napokat!

2017. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!