Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladéktól, lehetek terhes?

Előváladéktól, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve együtt vagyunk, és az egy éves éjszakánkon megkìvántuk egymást, és óvszer nélkül vette el a szüzességem, nos én olvastam, hogy előváladéktól lehet teherbeesni? Ez igaz?

Kérlek segitsetek


2017. aug. 26. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen, az esély megvan rá.
2017. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
7%
Nem hinném. Én állatok szaporodását tanultam, igaz. De mikor az ondó keveredik az előváladékkal, akkor jön létre a termékenyítő anyag, a sperma.
2017. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Stark2000 válasza:
Minimális esély van rá, igen.
2017. aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Láttam nemrég egy műsort, amiben mikroszkóppal vizsgáltak előváladékot és mindegyikben volt élő spermium.

Teherbe lehet így esni.

2017. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Természetesen lehetsz. Nem te lennél az első.

Sőt, ha még a barátod is nagyon fiatal, akkor sokkal nagyobb az esélye (ugyanis egy fiatal, tapasztalatlan fiúcska még sokkal kevésbé ismeri a saját testét és tudja szabályozni a dolgokat), illetve ha még te is nagyon fiatal vagy, értsd 18 év alatti, akkor is nőnek az esélyeitek, ugyanis neked még nem feltétlenül van nagyon szabályos ciklusod.

Szóval sokkal nagyobb esélyed van teherbe esni ily módon.

2017. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha mégis úgy van, hogy gyereket várunk és semmi képp nem akarjuk mivel fiatalok vagyunk még, akkor szülői beleegyezés nélkül, azaz titokban valahogy eltudjuk vetetni?
2017. aug. 27. 07:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Amúgy is pénzbe kerül az abortusz.
2017. aug. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem leszel terhes. Relax.
2017. aug. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha 18 év alatti vagy, akkor szülői beleegyezés és pénz kell az abortuszhoz. 18 év felett pedig pénz, amitek nem biztos, hogy van, ha mindketten tanultok és nincs mellette jövedelmetek.
2017. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!