Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Boxeren keresztül előváladéktó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boxeren keresztül előváladéktól tud a barátnőm terhes lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódunk, hogy lehet valami "baj". Nagy volt a hév és a boxerembe előváladékoztam, de nem mentem el. A boxeremet közben a barátnőm vaginájához dörzsöltem, amire észrevettük, hogy ott van egy nagyon kicsi folt, már száraz volt. Nagyon aggódunk mert nem tudjuk mi tévők legyünk és esemény utánin gondolkozunk. Érdemes lenne elmondani ezt a szüleimnek? Logikusan gondolkozva semmi baj nem lehetne. Tudom, hogy a kettő folyadék érintkezett de az esélye nagyon kevés hogy "baj" legyen.

2017. aug. 12. 01:58
 1/4 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Szinte semmi esély...
2017. aug. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

ha ránéz, már attól is terhes.


komolyan: sztem előbb nézzetek utána a gyereknemzésnek és MAJD aztán essetek neki, jó? kicsit ijesztő már...

2017. aug. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tud.
2017. aug. 12. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Csak fecskén keresztül lehetne, boxerrel nem.
2017. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!