Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik szintén most kezdtek/fognak elkezdeni próbálkozni babával?

Figyelt kérdés
Mi most kezdjük majd jövő héten, tegnap este vettem be at utolsó szem fogamzásgátlóte héten megjön és utána elkezdünk próbálkozni. Én már tökre rákészültem, vitamint még csak most fogok venni, szerdán konzultálok egy dokival a dologról (előző szülésem császár volt). Harmadik baba lesz. Írjatok ti is hogy álltok!
2017. aug. 28. 11:58
 1/8 cukicsillag2017 ***** válasza:
Mi a 2. próbálkozós hónapnál vagyunk, de igazából az előző az csak fél hónap volt. Igazából nagyon örülnék, ha nem kellene sok ideig várni rá, de hát majd ahogy az élet alakítja. Sűrítjük az együttléteket, de nem feszülünk rá görcsösen. Nekünk első baba lesz :) Hajrá nektek is!
2017. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En nem tudom, hanyadiknak szamit, mert mar par honapja nem vedekezunk, de a fiam ota meg nem jott meg egyszer sem, nincs peteeresem (meg szoptatok, az ultrahangon a nogyogyasz mindent ennek megfeleloen rendben talalt). Szeretnenk tesot, de a szopikat meg nem szeretnem korlatozni. Masodik baba lesz, bar meg lehet, hogy odebb van. Nyakot figyelem, van ovulacios mikroszkopom, a homet egy idoben mertem, de meg ugy tunik, foloslegesen.
2017. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is most beszéltük meg, hogy jöhet a második baba, pont hétvégén kezdődött az új ciklus szóval belevágunk. Alapvetően 1-2 hónapot még várni akartam mert maradt rajtam némi felesleg szülés óta. De mivel az első baba nehezen jött össze, valószínűleg lesz időm még folytatni a diétát/tornát.
2017. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én két hét múlva megyek kivizsgálásra, ha minden ok, akkor elkezdjük mi is élesben. Tavasszal volt egy terhességem, sajnos szomorú vége lett, és a ciklusom sem állt helyre (40 napos lett), de jó lenne lassan újra próbálkozni. Első babánk lenne.

Vitamint én is szedek hónapok óta, meg elkezdtem diétázni, sportolni, mert van egy kis feleslegem, és jó lenne fittebben belevágni. :)

2017. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igaz, mi nem most kezdjük, de mi is próbálkozunk még. Ez lesz a 6.próbálkozós hónapunk, nagyon remélem, hogy most sikerül végre. :) Mi is azt csináltuk, hogy letettem a gyógyszert, megjött és utána rögtön elkezdtünk próbálkozni. Nálunk első baba lesz. Hajrá nektek is Kérdező! :)
2017. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 2. baba lenne, múlt hónapban kezdtünk próbálkozni. A kisfiam is 2. hónapban jött össze, egy pénteki napon kezdődött az utolsó menses, kedden volt peteérésem, előtte hétvégén szombat-vasárnap voltunk együtt. Most ugyanez volt a helyzet, kíváncsi leszek. :)
2017. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem szoptatás alatt jött össze a második baba, a nagy akkor csak 8 hos volt es en is azon porogtem mar h ahh meddig fog meg szopizni igy nehez teherbe esni :D
2017. aug. 29. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor neked azert viszonylag koran sikerult. Az enyem mar 1,5 eves.
2017. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!