Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen terhesvitamint ajánlaná...

Milyen terhesvitamint ajánlanátok? Trimeszterről vélemények?

Figyelt kérdés

Párommal 7 hónapja próbálkozunk és úgy döntöttem most már elkezdenék valami terhesvitamint szedni, hátha. Májusban kezdtem el szedni folsavat és E-vitamint.

Facebookon folyton kidobja nekem Ratkó Tündét (pedig nem is lajkoltam, csak hirdetés) és ott mindenki dicsőíti a Trimeszter vitamint, viszont máshol olvastam, hogy a negatív hozzászólásokat kitörlik. Mondjuk nekem is feltűnt már, hogy egy darab negatívat se láttam még. Meg állítólag ugyanazok vannak benne mint bármelyik másba. Csak ott van az is, hogy olyan sokan írják, hogy mióta szedik teherbe estek. Vajon igaz ez? Van valami tapasztalatotok?

Milyen terhesvitamint ajánlanátok így teherbeesés szempontjából?


2017. aug. 28. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ide jelentkezz, leírják a negatív tapasztalatokat is és kérdezhetsz bátran, biztos sokan válaszolnak rá. :)

[link]

2017. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én terhesen szedtem egy ideig a Trimeszter 2 vitamint de nagyon nem jött be. Rettenetesen égett tőle a gyomrom, aztán mikor kihánytam (egyébként egyszer sem hánytam a terhesség alatt és ez már a 2. trimeszter volt) kidobtam a maradékot a szemétbe és a DM terhesvitaminját szedtem helyette. (Meg mellé omega 3-at és D3 vitamint, de azt a Trimeszter mellé is kell). A vérképem tök jó volt végig.


Teherbeesés előtt én sima multivitamint szedtem, mellé folsavat.

2017. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nalunk sokat segitett az is , h ferjem is szedett vitamint.☺ Egy evig probalkoztunk es semmi. Mikor ferjem is vitaminozott ra 2 honapra varandos lettem.😊☺
2017. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az utolsó hónapban szedtem a trimesztert, mert az elevit megdrágult. Nem voltam tőle elragadtatva. Nagyon nagy és nehéz lenyelni. Fura íze van a külsejének. Most a szoptatás alatt jutavitet szedek. Úgy érzem ettől több az energiám.
2017. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem nagyon negatív tapasztalatom van a trimeszterrol! Sok jót hallottam róla így gondoltam kiprobalom. Nagyon szomjúság érzetem volt Egesznap , majd ment a hasam tőle, fáradt voltam, szedultem, hányinger. Aztán feladtam. Sokan írják, majd hozza szokik a szervezet , stb... de minek kinozzam magam? Úgyhogy vissza tértem az e vitsminra meg a folsavra. Sokaknál a ciklust is kitolja, en pedig azt nagyon nem akartam! Nekem nagyon negatív a talasztalat! De persze mindenkinek máshogy hat.
2017. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!