Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti szedtetek terhesvitamint...

Ti szedtetek terhesvitamint mielőtt terhesek lettetek?

Figyelt kérdés
Sok helyen azt olvastam,hogy teljesen felesleges szedni terhesség előtt,meg bezavarta a ciklust stb.Nektek mi a tapasztalatotok evvel kapcsolatban?

2016. nov. 23. 17:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak folsavat szedtem
2016. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2016. nov. 23. 17:38
 3/23 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Én szedtem Femibiont és Inofolicot is.
2016. nov. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szedtem, csak folsavat. Azt nem hinném, hogy bezavarja a ciklust egyébként.
2016. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szedtem. Olyan véleményt hallottam viszont, hogy felkészíti a szervezetet a várandósságra.
2016. nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Én mindkét terhességemnél nagyjából 1 hónappal a fogantatás előtt kezdtem el szedni,szóval igen. A folsav miatt lényeges egyébként már a terhesség előtt elkezdeni szedni,mert azt a velőcsőzáródási rendellenességek kialakulásának megelőzése érdekében ajánlják,mivel a velőcső a fogantatás utáni 20. nap környékén záródik és idő kell ahhoz,hogy kellő szintre emelkedjen a folsav,szóval nem véd mindjárt a szedés 1. napjától,szóval nagy eséllyel,mire megtudod,hogy terhes vagy,már jóformán késő elkezdeni szedni (legalábbis a velőcsőzáródás szempontjából). Ha a terhesvitaminokkal szemben kétségeid vannak (mert van olyan vitamin,ami valóban kihat a női hormonok szintjének/egymáshoz való arányának beállítására,bár szerintem ezekben a készítményekben nincsenek jelen ilyen mértékben,hogy bezavarjanak) akkor szedjél csak folsavot,azt tényleg ajánlott!!! Én 1. babámnál Elevitet szedtem egyébként,2.-nál Gravidát,egyikkel sem volt rossz tapasztalatom,csak az ára miatt váltottam.
2016. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Folsavat szedtem csak.
2016. nov. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszát\véleményét! :) Mentek a zöld kezek mindenkinek.
2016. nov. 23. 18:34
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
Igen. De ner.doki leallitott rola mert magas tsh szintet okoz a jodtartalma.
2016. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Ner.doki= endokrinologus.
2016. nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!