Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Máshogy jött meg mint eddig....

Máshogy jött meg mint eddig. Ugye nem lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés
9 hónapja szedem a fogamzásgátlót. Tegnap volt a negyedik gyógyszermentes napom, amikor meg szokott jönni. Tegnap szinte egész nap barnáztam, majd este fél 11 körül már nagyobb mennyiségű vér jött. Ma viszont megint csak barnázok. Egy betét kellett összesen. Eddig a 9 hónap alatt minimum 3 napig erős vérzésem volt a gyógyszermentes napokon. Most meg szinte semmi. Augusztus 17-én voltam együtt utoljára a barátommal. Ha minden szemet beszedtem rendesen, ugye nem lehetséges a terhesség?
2017. aug. 28. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el a dokidhoz. Lehet a tabival van gond! 😬
2017. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem nem vagy terhes
2017. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
A gyógyszer sem 100%-os, de nem hinném, hogy a terhesség az oka enne. Mindenesetre menj el orvoshoz, mert ha nem is vagy terhes, panaszod van.
2017. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben felhívom mindenképpen. Köszi nektek!
2017. aug. 28. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!