Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon félek! Szerintetek...

Nagyon félek! Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Lehet bután fog hangzani, de nagyon félek, hogy esetleg teherbe estem. Párommal védekezünk, de sokszor hallottam már, hogy így is megtörtént. Utoljára múlt hét szombaton voltunk együtt, pár napja pedig tompa alhasi fájdalmat érzek. A mensim a szokottnál rövidebb volt a hónapban (hónap elején jött meg), a következő mától 3 hétre várható. Semmilyen más tünetem nincsen, csak ez a furcsa érzés a hasamban, néha így "bugyborékol" is, nem szúr és pecsételő vérzés sem volt. Szerintetek a teszt tudna biztosat mutatni?

2017. aug. 18. 21:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfejetettem írni, hogy múlt hónapban is sokat voltunk együtt, a mensim végén is.
2017. aug. 18. 21:55
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én olyanról még nem hallottam, hogy a terhesség kezdete alhasi fájdalmat okozna, meg bugyborékolást. Inkább valamilyen nemi- vagy emésztőrendszeri betegségre, sérülésre tippelnék. Miért nem mész orvoshoz?
2017. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a tüneteim az első hetekben, a fáradékonyság, étvágytalanság, kedvtelenség, kialvatlanság, fintorgás voltak. Később jött melléjük a puffadás és a szurkáló fájdalom, mikor a szalagok már nyúlni kezdtek.

A teszt biztosra kimutatja az elmaradt mensi utáni héten.

29/L

2017. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat! :) Orvoshoz mindenképp elmegyek
2017. aug. 20. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!