Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+3 napos terhes vagyok van...

Leendő anyuka kérdése:

5+3 napos terhes vagyok van egy kis gomba fertözésem mert enyhén viszket ég ez fertözés nem? Volt már ijen problémám kaptam rá betadin kupot terheség alatt használhatom?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz! Terhesen ne használj össze-vissza semmit!
2014. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az sem biztos, hogy gomba, csak te gondolod.


terhesség alatt simán, meg amúgyis simán, lehet, hogy felborul a ph-d valami miatt (cukros ételek, idegesség), lehet, hogy csak felír egy pezsgőtabi szerű kúpot, amit fel kell nyomnod, de az is lehet, hogy valami komolyabbat fog.


Használsz intim lemosót? Én Saforelle-t használok, azóta ez megoldódott.

2014. máj. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is betadine kúpot kellett használnom 27-32.hétig mert erős folyásom volt szóval igen, de jobban tennéd ha inkább dokihoz mennél mert azért ő jobban tudja mi kell neked!
2014. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne diagnosztizàld magad terhesen! Nem szabad semmit szedni orvosi beleegyezès nèlkül, föleg terhesen!
2014. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De jövöhét pénteken lessz csak az orvosom :( amugy nem használok lemosot! Irrigálot használhatok ? Kamillás vizzel megtöltve?
2014. máj. 24. 12:29
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyon nem ajánlom a kamillát... vízbe szoktak kicsi almaecetet tenni, ez segít a ph helyreállításában, ezzel talán nem árthatsz de gyógyszereket tényleg csak doki engedélyével...
2014. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vegyél egy Saforelle-t, 1500 és legalább a tüneteidet enyhítené. De nem gyógyszer, de nem is kemikáliás izé.


Irrigálni nehogy, főleg nem kamillával...

2014. máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kell orvosra várni!

Egy hüvelyi fertőzés sürgős esetnek minősül, kismamaként pedig pláne! Ezzel egyből irány az orvoshoz!

És nem csak a gombás fertőzés viszket vagy ég, hanem egy csomó más kórokozó is okoz ilyen tünetet. Nem csak gomba létezik. A Betadine pedig egy rohadt erős kúp, baromira nem kéne használgatni orvosi javallat nélkül!

2014. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. máj. 24. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!