Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A predictor early tényleg...

A predictor early tényleg kimutatja 6 nappal nemvárt előtt ahogy írja?

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 18:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedden kellett volna megjönnie, csütörtökön pozitívat teszteltem vele. De nálam hármas ikerterhesség volt, lehet hogy ez is közrejátszott.
2017. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, csak így jobban el lehet adni. Lehet, hogy kimutatja, de jobb kimaradt mensi után tesztelni, biztosabbat mutat, meg ha negatív mensi előtt, attól még lehet pozitív kimaradt menzesz után.
2017. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
holnap lennék a 6 nappal nemvart előtt, de nem akarom elpazarolni se a tesztet, de koran kell tesztelnem, mert ahogy pozitiv, progit kell pótolnom.
2017. aug. 29. 18:47
 4/21 A kérdező kommentje:
múlt hónapban meg olyan volt ezzel a teszttel, h mutatott csíkot, de nem igazit, nem rózsaszínt hanem kb a csíknak a helyét feny felé. Ezért mar megutáltam ezt a tesztet, de egyszerűen nem ismerek másikat ami 10es érzékenységű és egy sima rossmanban dmben lehet kapni. mind 25ös. netről meg nem szeretnék rendelni, mert szerintem nem megbizható. ahh :(
2017. aug. 29. 18:53
 5/21 anonim válasza:
nekem nemvárt elött 2 nappal pozitivat mutatott erre 4 napra megjött :(
2017. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
sajnálom :( most mikorra nem várod? én 4-re.
2017. aug. 29. 20:00
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem még a nemvárt napján se mutatta.

A facelle teszt határozott két csíkos volt, amikor ez még nem mutatott semmit.

Nekem is kellett progeszteron pótlás. Egy héttel később látott a doki egyáltalán valamit, és azt mondta, hogy még a 7. héten sem lettem volna elkésve. Ne idegeskedj, ezen a pár napon nem múlik semmi!

2017. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
köszi! sajnos nekem egyszer mar késő volt, mert 6 hét 3 naposan kisebbnek tűnt és aztán spontán vetéléssel megjött :( ezt még egyszer nem akarom átélni
2017. aug. 29. 20:53
 9/21 A kérdező kommentje:
utolsó, neked aműgy a progeszteron pótlással nem volt vérzésed/barnázásod egyáltalán? utrogestant használtál?
2017. aug. 29. 20:57
 10/21 anonim ***** válasza:
4 nappal előtte, úgy érti... a leírásban részletezi, a 6 napba beleveszi a nemvárt napját és a késés első napját is. 10. dpon nekem mutatta már teszt, igaz Walentin volt, de szerintem mindegy. Érzékeny teszt mindkettő.
2017. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!