Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe estem a barátomtól és...

Teherbe estem a barátomtól és elmondtam a szüleimnek de ők nem engedik hogy megtartsuk, lehet hogy fiatalok vagyunk, de az anyagi háttér meglenne munkánk van Kényszeríthetnek e a szüleim, hogy abortuszra kelljen mennem?

Figyelt kérdés
22L 27F
2017. aug. 29. 22:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Hogy kényszeríthetnének? Nagykorú vagy! De egyébként sem kényszeríthetnének.
2017. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem. 18 éves elmúltál, így, hacsak nem vagy gyámság alatt, nem kényszeríthetnek.
2017. aug. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
18at betoltotted innen a Te felelosseged , h mit teszel. Senki se szolhat bele az eletedbe es nem iranyithat. Legfobbkepp abba nem szolhatnak bele h lesz e babad v sem.
2017. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Még fiatalok sem vagytok, a szüleim pont ennyi idősek voltak, amikor születtem, és akkortájt ez teljesen normálisnak számított. Csak manapság tolódott ki a szülés ideje, huszonévesen teljesen ideális korban vagytok hozzá.
2017. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
A kérdést olvasva felmerült bennem, hogy értelmi fogyatékos lehetsz és gondnokság alatt állsz. Igen, ezesetben nem dönthesz egyedül.
2017. aug. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Hogy kenyszerithetnenek? Nagykorúak vagytok, mindketten azt csináltok, amit akartok. Nyilván önállóan, kulon éltek a szülőktől, van megfelelo anyagi háttér így nem lesz gond a gyereket szülői támogatás nélkül eltartani.
2017. aug. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%
A világ megéret a pusztulásra.
2017. aug. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Először azt hittem, egy 17 éves iskolás írta ezt a kérdést ki.

De 22 éves létedre hogy kérdezhetsz ilyet??? Mi az hogy nem engedik? Mi az, hogy kényszerítenek? Mégis mivel? Fizikai erőszakkal elvonszolnak a kórházba, majd lekötöznek, és elvégeztetik egy orvossal a műtétet? Vagy hogy???


Nyilván külön éltek, keresettel, biztos egzisztenciával. Akkor?

2017. aug. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

Nem engedik?

Ezt hogy kell érteni?

FELNŐTT emberek vagytok, legalábbis kor szerint!

2017. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

2, max gondnokság alatt


Kérdező! Hol laktok? Mennyi a fizetésetek?

Ha mindketten otthon laktok és közmunkások vagytok pl, akkor meg tudom érteni a szüleid szándékát, bár kötelezni akkor sem kötelezhetnek

2017. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!