Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szabályos 42-43 napos ciklusok...

Szabályos 42-43 napos ciklusok mellett kinek mennyi időbe telt míg teherbe esett? Valami praktika esetleg?

Figyelt kérdés
2017. júl. 12. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Amikor belevagtunk elmentem orvoshoz. Mivel 35 hap feletti ciklus nem normális, akkor sem ha rendszeres. Nekem peteéresem nem volt, kaptam rá gyogyszert. 3 hónap alatt sikerult
2017. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Ismerd meg a ciklusod, használj ovu tesztet, mérd a hőd.

Ahogy az előző írta, ilyen hosszú ciklussal lehet, hogy peteérésed sincs.

2017. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön sikerült bármiféle praktika nélkül.
2017. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy kivizsgálást mindenképp megejtenék, mert nem normális ez a hosszúság, ritka, ha valakinek ilyen hosszú ciklus mellett egyáltalán normális peteérése van. Nekem rendszeres 35-38 napos volt vetélés után és kiderült, hogy egyáltalán nincs peteérésem.


33 napos ciklusra kéne lecsökkenteni a ciklusod legalább.


Kitartás és tényleg irány a doki, mert nagyon nehéz évekig várni miközben lehet egy gyógyszerrel fél éven belül siker lenne... mi sokáig ráérősek voltunk a korunk miatt 5év után terveztük el, hogy na most doki, de terhes lettem majd el is vetéltem, egy évvel később derült ki, hogy IR-em van kaptam gyógyszert és 3. ciklusban terhes maradtam. Durván majdnem 7 év volt mire sikerült a baba. Közbe csak egy vizsgálat és egy gyógyszert kellett volna..


Szóval hajrá :) A dokik szerint is csak az a rendszeres ciklus ami 26-32 napos a többi már a hossza miatt sem számít szabályosnak.


Kitartás és végül meglesz a csodátok!

2017. júl. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!