Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki a napokban nem várja?

Van aki a napokban nem várja?

Figyelt kérdés
Nekem ma lenne esedékesde esdig szerencsére semmi! Tünetem nem igazán van semmi a hasam görcsölget néha, hőm 37!
2017. aug. 31. 13:52
 1/5 cukicsillag2017 ***** válasza:
Én 10.-ére nem várom... Tudom az még odébb van. Neked nagyon szurkolok! :)
2017. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is neked!
2017. aug. 31. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:
én hétfőre nem várom, ma teszteltem egyet a predictorral, de negativ még, még bizakodom persze. de te tesztelhetsz mar kimutatja ha sikerult. szurkolok!
2017. aug. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Holnap tervezek tesztelni! Attól hogy még neked most megatív az nem jelent még semmit!
2017. aug. 31. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 2-rá meg 5-re nem várom. 28 es 33 napos a ciklusom. Ma volt pár barna cseppem ami eddig meg sose. Már napok óta görcsölgetek a cicimet is érzem a hangulatom hullámzó, hol jo kedvem van, hol bármikor bőgnek hol meg ideges, feszült vagyok. Persze ez meg lehet mesi tünet is. Meg nem merek tesztelni, varok pár napot.
2017. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!