Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem varja a napokban?...

Ki nem varja a napokban? Teszteltetek mar?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 11:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
Szia. Én nagyon nem várom. De még korai a teszt. 20. napon vagyok. Vagy 23 vagy 28 napra jön nem lehet pontosan kiszámolni.
2016. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
En vasarnapra nem varom. Tegnap egyet teszteltunk, de meg negativ. Nagyon turelmetlen vagyok :) :) :) fiammal is igy volt :) :) aztan a nemvart napjan, vagy egy nappal elotte lett pozitiv. Nem enlekszem pontosan.. tuneteid mar vannak?
2016. aug. 2. 12:52
 3/64 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs gyerek, Úgyhogy én nem biztos hogy be tudom azonosítani. Kb. most lenne a beágyazódás ideje. Mellfeszülés van, illetve 2 napja puffadás.
2016. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
Vasárnapra nem vártam.Szombati teszt pozitív 😁 Előtte szerdán negatív.
2016. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
De jó Neked.
2016. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Huuu akkor szombaton megprobalom ujra :) kisfiunk elsore sikerult. Most eloszor probalkoztunk a tesoval. Nagyon faradt vagyok, csak aludnek. Egyik pillanatban olyan nyugodt vagyok, hogy szinte csodalkozom... :D aztan meg ideges. Kozbe beremegek, melleimet meg ugy nem erzem. Mivel eleg lotyik maradtak a szoptatas utan. Elsonel is eleg keson kezdtek fajni. Ma mar emelygett a gyomrom picit. Meg az ajulas kerulget...
2016. aug. 2. 13:49
 7/64 A kérdező kommentje:
Aztan lehet csak bekepzelem...
2016. aug. 2. 13:50
 8/64 anonim ***** válasza:
Nekem is vasárnap lenne esedékes a menzesz, nagyon remélem, hogy nem jön meg. :) Már van 2 gyermekünk, ők első hónapban megfogantak. Most a 3-al az első hónap sikertelen volt, ez a 2. Én is gondoltam, hogy csütörtök tájékán tesztelnék egyet, de majd meglátjuk. Lehet megvárom, hogy megjön vagy sem, a gyerekeimmel is csak akkor teszteltem már, mikor több napja késett. Nekem nincsenek tüneteim, de korainak is tartom. Na akkor izgulhatunk együtt. :)
2016. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
Remelem mind pozitivat tesztelunk :) ilyenkor bezzeg olyan lassan telik az ido :)
2016. aug. 2. 14:04
 10/64 anonim ***** válasza:
Akinek elsőre, első hónapban sikerült azt hogy csináltátok??? És hány éves korban?
2016. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!