Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitemetek tesztet ertelmezni...

Segitemetek tesztet ertelmezni legyszi?

Figyelt kérdés

[link]


A felso mai, az also szerdai. Mar szerdan vereztem, kaptam progit, elmult a verzes, de aggodom nem halt-e el az embrio (uh nem volt, meg 5 hetes sincs). Ti is igy ertelmezitek, hogy a jobb oldali a leagens csik ugye? Az normalis, hogy ket egyforma teszten a reagens csik nem egyforma? Csak mert ha a jobb oldali a terhesseget mutatja, akkor halvanyodott. Nincs haszmalati utasitas hozza, csak a tesztet kaptam ismerostol a zacsijaban, de a rajz alapjan nekem.az jon le hogy a bal a reagens. Szerintetek?



#teszt #reagens #Terhessehi
2017. szept. 1. 07:29
 1/7 A kérdező kommentje:
* segitenetek :)
2017. szept. 1. 07:33
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez 2 pozitív teszt, a teszt csík a bal oldali, ami kb. ugyan olyan erős.

A jobb oldali a kontroll csík.


Ez alapján nem tudsz arra következtetni, hogy élő terhességed van vagy sem. Nem vetéléskor erős pozitív volt.

2017. szept. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy tesztcsík! Csak azt mutatja, hogy van hcg a szervezetedben. Mindegy milyen erős a csík, nem lehet belőle következtetni semmire.
2017. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Rajta van a hasznalati utmutatas.

A jobb oldali a kontrollcsik (ez kijon akkor is, ha nincs terhesseg, ott az abra a teszten), a bal a tesztcsik.

Neked az kb egyforma eros.

Ettol fuggetlenul barmi lehet, hcg mennyiseg ellenorzesere a terhessegi teszt nem alkalmas, foleg ez, mivel ez erzekeny fajta, mar minimalis hcg-re is erosen reagal.

Drukkolok!

2017. szept. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amelyik a kupakhoz van közelebb az a tesztcsik
2017. szept. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jóságos isten 😬🤔
2017. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A terhességi tesztek nem mutatnak hcg mennyiséget... ráadásul a tied alapból nagyon erős pozi.. sokaknak akkor sem lesz ennyire erős a tesztje amikor már uh-n látják.. pl nekem se volt még is anyuka lettem. Nem kéne ennyire rágörcsölni, ez alapján nem lehet tudni elhalt e vagy sem..amúg yis maximum akkor lehet látni, hogy elhalt e, ha mensi előtt csinál az ember egy elég halványat aztán két nap múlva szinte láthatatlan. Csak akkor működik ez a teszt alapján tudható dolog.


Fölös tesztelned tovább, semmi értelme nincs.

Erős a teszted, az a baba ott van és pont. Majd 6 hetesen irány a doki.


Boldog babavárást és ne parázz, mert ennél már csak rosszabb dolgok lesznek, amitől mindig meg fogsz ijedni.


Ja és bőven elég egy teszt halványodáshoz az is, hogy kevesebbet vagy többet ittál, mennyit pisiltél éppen hogyan választotta ki a dolgokat a szervezeted...stb stb.. egyforma teszted sose lesz...

2017. szept. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!