Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitene valaki ertelmezni a...

ReniAdam kérdése:

Segitene valaki ertelmezni a hogorbemet?

Figyelt kérdés

Latszik meloluk hogy volt e peteeresem es hogy mikor? sajnos meg mindig nem birom ertelmezni :(


[link]


[link]



2017. jan. 3. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél tudni?
2017. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hogy esetleg latni e ebbol hogy volt e peteeresem egyaltalan. menseskor szepen leugrott azt latom. tudom hogy nem reg homerozok de hatha latni...
2017. jan. 3. 21:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Egész hónapba kell högörbézni! Mindíg ugyan akkor mért nyelv alatt! Én kb 3 évig görbéztem! Ez a görbe amit felraktál nemsok látszik belőle! Meg értelmezni úgy jó ha már legalább 2-3 hónapig folyamatosan méred!
2017. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
veleetlenul ketszer raktam ugyan azt ez a masik fele: [link]
2017. jan. 3. 22:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez így elég katyvasz.. netről tedd fel a teljeset, bár talán volt ovud, de a lényegen nem változtat hisz megjött :S

Tervezettbaba.hu, ciklus.hu, fertilityfriend.com, van bőven ahol szépen tudod vezetni.


Jó egészséget és mielőbbi babásodást kívánok.


10hkm

2017. jan. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ezt ciklus.hubol fenykepeztem be ott vezetem. igazabol csak annyi erdekel hogy volt e peteeresem mert ugyebar a menses nem fugg a peteerestol igy gondoltam rakerdezek hogy egyaltalan ebbol latszik e hogy volt.
2017. jan. 4. 09:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, ha összerakom akkor látszik, csak jobb lett volna, ha egybe fotozód :D Nem is értem hogy sikerült külön :D
2017. jan. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mint írtam 1 hónap mérésből nem egyértelmű!!! Mindíg 2-3 hónapot kell összenézni!
2017. jan. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyelv alatt vagy hüvelyben mérd, legalább 5 percig és nem lesz ennyire cakkos. Egyébként valami volt, de jobb, ha ugyanazt a görbét látod egyben. Úgyhogy majd ebben a ciklusban kiderül4 :)
2017. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem tudom miert rakja igy de lebontja reszekre :( elvileg a hetre varom az ovumat. jelenleg 26-31 napos ciklusaim vannak szoval barmelyik napon lehet de ezen a heten kell lennie az tuti.
2017. jan. 4. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!