Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt, ez normális?

Pozitív teszt, ez normális?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy augusztus 24-én kellet volna megjönnie a menszeszemnek, teszteltem tegnap is és az előtt egy pár nappal is és kétszer is pozitív lett csak még halványan. De viszont kettő napja olyan érzésem van, mintha mindig megjönne ez normális??

2017. szept. 3. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hetekig olyan érzésem volt, illetve mivel összevissza szokott megjönni, ezért nem is gondoltam, hogy terhes vagyok. Szerintem nincs baj, de azért elmehetnél orvoshoz vizsgálatra.
2017. szept. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elfogok mindenképpen,csak még szerintem fiatal a terhességem és nem akarom,hogy azért legyen baja a babának ha tényleg van.
2017. szept. 3. 12:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja lenne a picinek egy orvosi vizsgálattól?
2017. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vérzel addig, akkor elég 2 hét múlva menni orvoshoz.
2017. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. szept. 3. 13:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Hat baja nem lesz a vizsgalattol, de siman eleg a kimaradt mensi utáni 2-3.hetben menni ha nincs panasz. (a mindjart megjon érzés normalis, ha nem éles fajdalommal jar es nem kíséri verzes) ha nagyon kellemetlen lenne érdemes kicsit tobbet pihenni, felpolcolt labakkal pl.. Es magneb6ot vagy magnézium citratot bevenni. (nekem doki ezt ajánlotta es bevált)


Esetleg kismamavitamint ha veszel abban is szokott lenni magnézium. Boldog babavarast!

2017. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!magneb6 vitamint szedek és annyira nem fáj csak néha kellemetlen de olyankor lepihenek fekszem egy picit és már jobb is! Köszönöm a válaszokat
2017. szept. 3. 13:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Folsavat is szedj, az a legfontosabb a legelején!!! Minden jót!
2017. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!