Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Védekezés nélkül szeretkeztünk...

Timcsike010 kérdése:

Védekezés nélkül szeretkeztünk kis babát szeretnénk Mikor termékenyül meg a petesejt? Es mikor végezzek tesztet?

Figyelt kérdés
Agusztus.10-én ment el a menstruációm Agusztus.27-től szeptember.1-ig minden nap védekezés nélkül szeretkeztünk kis babát szeretnénk. Ha most szeptember.7-én kell hogy megjöjjön a menstruációm ha még nem ágyazódott be a petesejt akkor lehetséges hogy megjön? A szexuális együttlét után mennyi időre rá ágyazódik be a petesejt? Mikor végezzek terhességi tesztet

#terhességi teszt #Béágyazodás #Védekezés nélküli szeretkezés
2017. szept. 4. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl későn álltatok neki, így erről a ciklusról lehet, hogy lemaradtatok. A ciklust a vérzés első napjától számoljuk, ti pedig (sacc/kb.) a ciklus 20-22. napja után szexeltetek védekezés nélkül. Addigra a pete már rég elhalt. Ha babát szeretnétek, a ciklus 8-10. napjától húzzatok bele.
2017. szept. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ciklus.hu-n regisztrálsz, kiírja, hogy, mikor vagy termékeny. Beágyazódás aktus utáni 7.-10. napon van. A teszt legkorábban aktus után 14 nappal mutatja ki, illetve a kimaradt menzesz első napjától.
2017. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem elöször az alapvetö biologiaval kellene tisztaban lenned.mielött nekialltok babat "gyartani", mert ha ennyi "tudassal" folytatjatok, akkor fel ev mulva arrol.irsz majd ki kerdest hogy nem erted miert nem tudsz teherbe esni...te azt hiszed hogy akkor van peteeres ha szexeltek?
2017. szept. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Figyelj előbb a 8 általánost végezd el.
2017. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Kár h bárki gyereket vállalhat es ez nincs korlatozva , mint ahogy autóvezetéshez is vizsga kell. Rémület h kik szaporodnak
2017. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik értelmes választ adtak
2017. szept. 4. 23:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ovuláció a menstruáció első napjától visszaszámolva kb. 12-16 nappal volt. A teszt ovuláció után kb. 2 héttel szokott egyértelmű pozitív eredményt mutatni, ha sikerül teherbeesni. Ez pont arra az időszakra esik, amikor meg kellene jönnie.

Nem megbántani szeretnélek, de tényleg íjesztő, ha egy felnőtt nő, aki gyereket szeretne, nincs ezekkel tisztában. Tájékozódj egy kicsit, mielőtt belevágtok! Sok sikert!

2017. szept. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen hosszúak a ciklusaid? Egész ciklusba legyetek együtt és élvezzétek egymást. Én pl nem ciklusom szerint estem teherbe. Kb egyhéttel a vélt ovuláciom előtt.
2017. szept. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!