Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti lennétek petesejt donorok...

Ti lennétek petesejt donorok pénzért?

Figyelt kérdés

Egy klinika külföldön ajánl 650 Eurót petesejtért.

Teljeskörűen kivizsgálnak és adnak gyógyszereket a jobb peteérésért majd egy kisebb beavatkozásban leveszik a sejteket.

Ti bevállalnátok?



2017. máj. 17. 14:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Pedig tudom, hogy egy meddő párnak nagy örömet okozna, de képtelen lennék elviselni a tudatot, hogy valahol a világon van egy gyerekem, akit nem ismerek.
2017. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
igen. az a baba nem az én babám lenne, hanem azé a páré, aki kihordta és szeretettel várta a megszületését. Ugyanakkor ennyi pénzért nem utaznék külföldre.
2017. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Igen.

Bár kérdés, hogy melyik ország.

2017. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%

Én nem. Nekem ez nem fér bele az életembe.


Másrészt, nem azért mert kapzsi vagyok, de 650 euró az semmi!Egyszeri 200 000 forintért szerintem nem éri meg a macera, a hormonkezelés és a tudat, hogy lehet valahol egy gyerekem aki szembejön velem az utcán.


Mert ha 10 millát ajánlanak akkor az ember elgondolkozik, hogy hátha megéri ha ezzel megalapozza a kesőbbi vagy jelenlegi családja jövőjét. Ekkora összegért már sokkal többen jelentkeznének és lehetne sokkal szigorúbban szűrni a donorokat. Pl. 10 millát az kapjon aki csúcs szuper, okos és tehetséges és ésszel használja fel a pénzt.

De ennyi kis lóvéval csak azt érik el, hogy az megy ilyesmire aki baromira rászorul és máshogy képtelen pénzt szerezni.Szóval ez nem igazán a pozitív szelekció irányába hat. És ugyanez halmozottan igaz a spermadonorokra.

2017. máj. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

A 650 Eurót tisztán adják, mert az utazás költségeit azon kívül állják.

Ausztriában van a klinika.

2017. máj. 17. 14:50
 6/32 anonim ***** válasza:
86%
Nyamvadt 650 euróért nem tenném ki ennek a nem könnyed procedúrának a testem.
2017. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
46%
Én bevállalnám ha ráérnék, egyrészt segítség valakinek, másrészt a pénz is jól jön, költhetném a gyerekeimre.
2017. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a 650 Euró tényleg "nyamvadt" de itt a lényeg az, hogy valakinek önzetlenül lehet segíteni.

A pénzt igazából csak a kiesett munkanapjaid miatt adják, 4 alkalommal kell kimenni összesen.

2017. máj. 17. 15:54
 9/32 anonim ***** válasza:
67%
650 euró semmi? Hát hol éltek ti? A legtöbb ember örülne, ha legalább egyhavi fizetése ennyi lenne. De sajnos vannak olyan munkahelyek, ahol kb. ennek a felét kapják a munkások. Bocsánat, hogy offoltam, de kicsit kiakadtam.
2017. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
85%
Igen, akar ingyen is. Lombikos kismama vagyok és az évek alatt rengeteg olyan part láttam akik hiába feccolnek bele pénzt és időt a beultetesig sem jutnak el.
2017. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!