Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a Trimeszter 1 vitaminról? Másnak is okozott fejfájást, migrént, hajhullást, szédülést, hányingert?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon negatív tapasztalatom van a Trimeszter vitaminnal kapcsolatban. Úgy érzem átvertek! Úgy adják elő mintha ez a vitamin egy csodaszer lenne közbe pedig nekem elrontott mindent amit lehet. Szedése előtt minden tökéletes volt! Ahogy elkezdtem szedni a hormontükör eredményeim mint rosszak lettek, a hajam hullani kezdett, hánytam, fájt a fejem, szédültem, rossz közérzetem lett, elkezdtek fájni az izületeim is, és soha olyan rossz TSH eredményem nem volt mint amikor szedtem. Abba hagytam a Trimesztert és újra jó a TSH eredményem, viszont a többire hormonpótlás és egyéb kezelés volt szükséges h visszaálljon minden a régi kerékvágásba!

2017. szept. 5. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallottam már negatív tapasztalatokat, de a hormonokkal kapcsolatban nem. Többen azt tapasztalták inkább, hogy helyre rakta a dolgokat. Nem lehet, hogy allergiás vagy valamelyik összetevőjére? Én is szedem. Tag vagyok egy facebookos csoportban, ahol leírják a negatív tapasztalatokat is. Ennek ellenére a szedők 90%-a dícséri. Én nem várok tőle csodát, hiszen nem gyógyszer, hanem vitamin. Nagyon stresszes hónapok vannak mögöttem és úgy éreztem felborította a hormonháztartásom, fogytam...stb. Én kicsit abban bízom, hogy feltölt, rendbe rak. Negatív tapasztalatom nincs.
2017. szept. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, remélem nekem is gyorsan helyre áll de én nagyon rosszul voltam tőle én abba is hagytam a szedését! Itt gyakorikérdéseken nagyon nagyon sok negatív tapasztalatot olvastam. Sokak írták a TSH emelkedést.
2017. szept. 6. 08:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pont azért szedem ezt, mert az összes többi terhesvitamintól hányok, kivéve ettől. Sajnos nekünk csak lombikkal lehet gyerekünk, és évek óta próbálkozunk már, ez miatt évek óta szedem a Trimesztert. Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam. Hormonjaim tökéletesek, a TSH-t is beleértve. Volt egy ikerterhességem is, -ahol sajnos csak a 20. hétig jutottunk- de akkor is ami a gyerekeket és az én laborleleteimet illette; minden tankönyvi volt. (Méhnyak elégtelenség miatt volt a vetélés.)

Szóval nekem pozitívak a tapasztalataim, elégedett vagyok vele, most is szedem.

Lehet, te pont azok táborát erősíted, akiknek nem jött be -mint, nálam a többi-, ilyenkor váltani kell, és kész.

Én nem gondoltam azt, hogy becsaptak volna az Elevittel, a Femibionnal, a Gravidával, a Ladeevittel, mert nekem nem váltak be, hiszen tudom, nagyon sokan szedik problémák nélkül. Egyszerűen van ilyen, egy vitaminnál is, hogy nem válik be mindenkinek...

2017. szept. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is negatívan indult a Trimeszter. Ment a hasam , szedultem, fajt a fejem, nagyon fáradékony voltam tőle. Aztán váltottam , este veszem be , vacsi utan. Azóta nincsenek a tünetek. Van hogy csak 2 naponta veszem be. Adok neki még esélyt , ha vissza térnek a tünetek, vissza terek a femibionra. Viszont a Te tüneteid elég komolyak.. lehet vlmelyik összetevőt nem bírod. Hagyd abba azonal! 1 hetig en sem szedtem.
2017. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!