Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babat szeretnenk ferjemmel....

Babat szeretnenk ferjemmel. Szed/szedett valaki femibion baba-tervezes fajtaju etrend kiegeszitot? Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 22:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezen fog mulni.

Vitamin, artani nem art senkinek.

2017. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Folsav és magnézium pezsitabit ittam,mikor teherbe estem kezdtem a Femibion 1-est. A folsav fontos azt szedd,de szerintem ez a direkt babatervező vitamin csak reklám,nem ezen fog múlni,amire pedig szüksége van a szervezetnek olcsóbban is megadhatod neki. 😊
2017. szept. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
1 eve szedem a femibion t orvosi utasitasra. Eddig semmi....
2017. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem valami biztato. En valojaban e vitamint es folsavot szerettem volna de ezt javasolta a gyogszeresz mondvan h. Ez egy 28 napos kura es van mellette mas vitamin is.
2017. szept. 6. 19:25
 5/16 anonim ***** válasza:

Én most kezdem majd el szedni. Előző terhességem előtt a femibion1-et szedtem, akkor még csak az volt, nem volt külön a tervezés időszakra.

Szerintem a teherbeesést egyik vitamin sem segíti elő, inkább felkészíti a szervezetet a bekövetkező nagy változásokra amit egy terhesség hoz, és feltölt vitaminnal amit a baba el tud szívni belőled magának.

2017. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én most ezt szedem, meglátjuk, mi lesz, ez az első hónapom. Előző terhességem előtt és alatt is femibiont szedtem, de akkor még ez a tervezős változat nem volt, de én nagyon meg voltam elégedve, mind az első, mind a második-harmadik harmados vitaminjával.
2017. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hü de izgi 🙂 Akkor viszont visszajelzest kerek mindenkitol ha sikerul a baba 🙂 Mindenkinek drukkolok. En mar annak is orulok ha tenylegesen vitaminokban gazdag hiszen arra is szukseg van. Olvastam az elevitrol is haaaat arrol voltak eleg negativ kommentek.
2017. szept. 7. 04:14
 8/16 anonim válasza:
Én ezt szedtem. Nekem nagyon jó bevált. Szinte azonnal teherbe estem. Na nem ettől! ;) Nem vagyok fiatal. Második gyerek 39 évesen. Velem is, babával is minden rendben volt. Babus napra pontosan született, minden okés volt a terhességem alatt is. A 12. hétig szedtem az elsőt, utána végig még szoptatás alatt is a másodikat. Szerintem ez az egyik legjobb vitamin. Ja és 1,5 évig szoptattam!!! :) :)
2017. szept. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Konrád1 válasza:
Férjemnek gyógyszerész javasolt femibion 1-et, 2000mg D vitamint, 400mg E vitamint. Az eredmény 3 hónapon belül meglett, 18 hetes kismama vagyok.
2017. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jaj de jooo. Gratulalok! 🙂
2017. szept. 12. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!