Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély hogy most...

Mennyi az esély hogy most végre sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Augusztus 28-a óta együtt voltunk szinte minden nap a barátommal, valamelyik nap többször is. Szeptember 4-ére írta a naptár a pé-t akkor is együtt voltunk. Mennyi esély van a babára? Most olyan érzésem van hogy megfog jönni, a pms tünetet érzem igazából, pedig a mensiig majdnem 2 hét lenne még.. Mitől lehet ez az érzés? Lehetséges hogy baba lesz?

Írjatok ki volt még ilyen helyzetben és mi lett a vége? :)


2017. szept. 6. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyakran van már közvetlenül az ovutól pms tüneteim. Lehet csak egy ilyen hónap. De most még senki sem tudná megmondani, hogy ezek alapján terhes vagy e. Csak ha késik akkortól van igazi alapja gyanakodni.
2017. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem eddig csak a vérzés előtt 1 héttel volt pms tünetem. Előtte sose volt. Ovunál csak szúrkálás meg folyásvolt.
2017. szept. 6. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!