Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az egyik petefészkem nincs...

Ha az egyik petefészkem nincs kifejlődve, mennyi az esély h természetes uton összejön a baba? 4 éve probálkozunk. Doki mondta h van esély, egyik ismerősöm viszont mondta h szte kevés az esély igy.

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha másik jól müködik van rá esély. Vizsgálatokkal, vérvételekkel meg tudák nézni van-e rendes peteérés és mennyire érettek azok a peték stb.
2012. júl. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én inkább az orvosnak hinnék, mint az "egyik ismerősöm"-nek.
2012. júl. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4 év alatt gondolom az egyéb kivizsgáláson átestetek már. 4 év alapjában sok idö már mért nem volt rásegítés?
2012. júl. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Először is, higgy benne, hogy sikerülni fog. Nagyon sokat számít, ha te magad elhiszed, hogy sikerülhet. Ne hallgass azokra, akik negatív véleményekkel bombáznak. Nagymamámnak is csupán egyetlen petefészke működött egy súlyos felfázás+petefészek-gyulladás kombó miatt. Akkor még az orvos is azt mondta, hogy elég kevés rá az esély, hogy babát szüljön. Aztán 1-2 évre rá megszületett Édesanyám épen és egészségesen.
2012. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen voltam orvosnál.a laporoszkópiai mütéten derült ki h egyik petefészkem nincs kifejlődve.párommal is volt problééma.abba hagytuk az orvoshoz járást,amig vele nincs minden rendben,velem nem foglalkoztak volna ujbol.hát remélem lehet gyerekem.egyszer volt egy vetélésem 2004-ben,remélem nem az miatt nem jön össze.meg hát hónapok óta elég össze vissza jön meg,általába mindig késöbb.most vettem egy 3 havi fogamzás gátlót,ez legalább a ciklust beállitja,és utána abbahagyom,kiderül mi lesz
2012. júl. 18. 11:04
 6/10 anonim ***** válasza:
a fogamzás gátló nem oldja meg csak addig rakja rendbe amig szeded, de a probléma az eredeti ok megmarad. Férjednek javulhat az eredménye vagy mennyire volt sulyos? Elzárkóztok a mesterséges dologtól?
2012. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem zárkózunk el,de ha egyszer nem foglalkoznak velem,mit csináljak?igen javulhat nála,nem tul rossz.a minőség legutóbb 70% volt.a mennyiség volt kevés,utána szintén kevés mennyiséget adott le,nem tudták azt megnézni.és megint visszakellett volna mennie.az jó lenne ha természetes uton összejönne,de ha nem,akkor beültetést is vállalnák
2012. júl. 18. 12:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 4 év sok idö és ha ár nagyon vágytok babára mindenképp kéna valami segitség. valamennyi esély biztos van természetesen de a 4 év azért szerintem épp elég jelzés értékű. De persze Ti tudjátok mennyire vágytok a babára.
2012. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
beültetéssel nagy esély lenne hogy összejöjjön a baba?
2012. júl. 18. 13:04
 10/10 anonim ***** válasza:
ha hormonálisan rendben vagy és megtermékenyül akkor igen.
2012. júl. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!