Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki menstruáció alatt lett...

Aki menstruáció alatt lett várandós mikor kezdett gyanakodni? Kimaradt mesntruáció után vagy már előtte kiderült?

Figyelt kérdés
2017. szept. 4. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor kimaradt a következő menzesz.
2017. szept. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia ! 4 eve nyáron történt hogy július végen együtt voltunk a párommal (28-29-e körül) utana 30-An megjött .... Majd augusztus 24-en ismét megjött de az mar csak ilyen pecsetelos volt ... Eleg volt a tisztasági betét is ! De ez a pecsételes tartott 5 napig ! Utan miután elmúlt kicsit olyan furán éreztem magam ... Nem is tudom mit éreztem nem hányinger vagy emelyges ... De valami olyan nagyon fura volt ! Ra 4-5 napra , hogy elmúlt kíváncsiságból csináltam egy tesztet es halvany pozitiv lett ! Amolyan egy értelmű halvany pozitiv látszott hogy rózsaszín minden szögből nem volt kétség ! Mivel volt vetelesem igy meg a következő heten (szeptember elso heten ) elmentem dokihoz aki meg állapította hogy 7!!hetes terhes voltam ! Ami azt jelentette hogy július végen fogant a mensim elott ! Es utana meg augusztusban is volt az a pecsételes !


Ugyhogy nekem meg volt ket verzesem mire kiderült ! De amugy problémamentes terhességem volt !

2017. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az mit jelentett, hogy pecsételő vérzésed volt? Mert mi is 1éve próbálkozunk, nekem 21napos ciklusaim vannak, az első nap 1 tampon elég a 2ik és 3ik nap szinte 1-2tisztasági betét! Nekem az eddigi tesztek negatívak voltak! Az előző hónapban 18napra "jött meg", az előtt meg 21,de azt hittem még sem jön!
2018. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!