Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kezdjünk hozzá a...

Hogyan kezdjünk hozzá a meddőségi vizsgálatokhoz?

Figyelt kérdés
Már 2 éve próbálkozunk, és úgy döntöttünk, ideje felkeresni egy meddőségi klinikát. Sajnos nem tudom, hogy kezdjünk hozzá a dologhoz. Melyik meddőségi központot válasszuk? Kell-e beutaló? Mennyibe kerülnek a vizsgálatok? Ha valakinek van tapasztalata, kérem ossza meg velünk. Köszönöm előre is!
2010. máj. 26. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
igazából minden meddöségi klinikát fel kell elöbb hívni nem tudom hogy hová mennétek de a googléba ha be írod a nvét akkor ki adja majd a telefo számot!midenképpen igy kell kezdeni aztán lesz konzultáció hogy eddig merre voltatok mivel probálkoztatok....!és akkor meg mondják majd hogy milyen vizsgálatokra lesz szükség valamint hogy milyen eredémyekre meg mikoriakra!
2010. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi végigcsináltuk, most másfél éves a lányunk.A nőgyógyász ad beutalót.(Mi a Róbert Károly kórházba mentünk, ez a volt Nyírő szülészete a XIII. kerületben).Először mindkettőnket kivizsgáltak.Szerencsére a petevezeték átjárhatósági vizsgálat után rögtön megfogant a baba.

A vizsgálatok kb. 60 ezer forintba kerültek a terhességig.Majd utána teljesen úgy működött minden, mintha magánorvoshoz járnál.

2010. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Elnézésedet kérem, de nem tudok válaszolni a kérdésedre. Mielőtt ebbe belevágnál kérlek, ha van időd kérlek nézd meg ezeket az oldalakat. Hidd el érdemes.

[link] itt egy csomó minden le van írva

[link]

és itt is ill. itt lehet rendelni:

[link]


Egy barátnőm mutatta, mert a lombik helyett keresett altarnatívát. Ő túl van a teszten, és kiderült, hogy a szervezete nem is termel hormonokat. (nincs a határértéken belül) Ez okozza a meddőségét, és krémekkel helyre állítható a hormon szint. TV-ben sok riport volt a témával kapcsolatban..

2010. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a kivizsgálásokat a nőgyógyászomnál kezdtem. Vérvizsgálat, peteérés figyelés, irányított együttlét. Mikor ezek sem jöttek be, következett az átjárhatósági vizsgálat. Mivel egyik petevezetőm sem volt átjárható, így lombikra készültem. De nem jutottam el odáig, mert az átjárhatósági után egy hónappal természetes úton terhes maradtam :-)
2010. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!