Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes rögtön clostilbegyt-el...

Érdemes rögtön clostilbegyt-el kezdeni?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kislányunk, viszonylag rövid 2 hónap próbálkozás után fogant meg természetesen úton, mindenféle gyógyszer nélkül. Most szeretnénk kistesót. El mentünk nőgyógyászati vizsgálatra, hogy tudjuk minden rendben. Ez meg is történt, és elvileg semmi gondot nem talált a doki, de ennek ellenére felírt 10 szem clostilbegyt-t napi 2 szem. Mondtuk neki hogy még nem is próbálkoztunk a babával, de ő azt mondta ez nem baj, ezzel a gyógyszerrel tuti siker lesz már az első ciklusnál. Kérdem én akkor mi szükség van rá ha semmi gond nem volt a vizsgálaton? Szerintetek kezdjük el szedni vagy próbáljuk a nélkül? Kicsit félünk az iker terhesség esély megnövekedésétől.

2017. szept. 7. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ragaszkodsz ehhez az orvoshoz?

A próbálkozás elején nem szedném be. Főleg úgy, hogy az első sem váratott magára. Más kérdés lenne, ha esetleg hosszabb próbálkozás után closti mellett fogant volna, de szerintem akkor se díjazná sok orvos azt, hogy rögtön 1. hónaptól legyen..

2017. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal válts orvost. A closty nem vitamin. Túl stimulációt vagy hatalmas cisztát is okozhat.
2017. szept. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Be ne szedd! És annak az orvosnak a tájékára se menj! A Closty annak segít, akinek magától nincs, vagy gyenge a peteérése (mint én). A peteérés nélküliek esélyeit emeli fel arra a szintre, mint akinek magától van. Ez alatt 15-20%-ot kell érteni ciklusonként, nem többet. Tuti siker elsőre???? Hogy mondhat ilyet egy orvos??? Döbbenet...


Én áldom a Clostyt, mert a kisfiam is annak segítségével lett. Aztán amikor kistesót akartunk, szintén kaptam progeszteron gyengeség miatt, mert volt ugyan peteérés, de gyenge volt a sárgatest. Első Clostys hónapban kétpetéjű ikerterhes lettem! Szóval nem városi legenda, hogy növeli az esélyét. Nekem két terhességből, amit ezzel értünk el, az egyik ikerterhesség is lett.


Próbálkozzatok gyógyszer nélkül! Szedjetek maximum vitaminokat - te folsavat mindenképpen - és egyelőre ennyi. A Closty nem C vitamin, ahogy fentebb írták, az agyalapi mirigy működését stimuláló komoly gyógyszer.


28+1 hkm

2017. szept. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Akár túl is stimuzhat vele ha rosszul sul el.. foleg egybol napi 2 szemmel.inditani uhh..

Nekem nulla peteetesem volt kb, mégis napi fél szemmel kezdtuk


Sztem nem erdemes

2017. szept. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!