Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meforal, myo-inositol,4000ne...

Meforal, myo-inositol,4000ne D vitamin, vas komlex, clostilbegyt, gonapeptyl, inszem, utrogestan, és a tegnapi inszemináció napjától trimeszter, ezt kombot szedem/szedtem kinek milyen tapasztalata van bármelyikkel is kapcsolatban?

Figyelt kérdés
KIZÁRÓLAG TEHERBEESÉS SZEMPONTBÓL KÉRDEZEM

2017. aug. 1. 14:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ir-ed van? Diéta? Sport? A gyógyszerek önmagában kevesek. Ha ir-ed van, akkor azt kellene rendbe tenni, nem pedig clostit szedni, inszeminációra menni.
2017. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy mi a bajod, mire szeded pl a meforalt? IR/PCOS?

Mert ha ir-es vagy és pcos, akkor hiába a sok táplálékkiegészítő, diéta+sport nélkül nem ér fabatkát se.


Én ezeket szedem teherbeesés miatt:

( nekem nincs ir, pcos, viszont van hashimoto pm-betegségem, és más autoimmun betegségem, + ellenanyagot termelek a sperma ellen is, ezért inszemezünk)


- normoxil és szelén a pajzsmrigyre - vény nélküli, egyéb gyógyszer nekem nem kell

- E-vitamin és méhpempő - méhnyálkahártyát vastagítja és javítja a petesejtek minőségét

- myo-inositol - orvos javasolta

- C vitamin és femibion alapból kell ha babát tervez vki

- B6 vitamin ( ezt alapból szedem, mert idegbeteg vagyok :)

- premens - mióta szedem, nincs pms görcsöm

- D vitamin napi 2000 NE

- középidőben inszem után pre seed-et használunk


Ezeken kívül igyekszem egészséges ételeket enni és nyugodtan élni, nem idegeskedni, plusz sport.


Inszem után kötelezően progesztern-pótlás is szokott lenni még.


2 éve próbálkozó 32/N

2017. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Megy a diéta és a sport is természetesen!!! Bocsi ezt kihagytam gyenge irem van,
2017. aug. 1. 15:36
 4/19 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigyem rendben van, és azért inszemezünk mert 8 év sikertelenség után a doki ezt javasolta..... Esélynövelés miatt, ellenanyag vizsgálatom nem volt de ha így is ugy is inszemezünk akkor fölösleges szerintem, irem 3 hónapja 3as kezeléssel kezelve van.....
2017. aug. 1. 15:40
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
ha csak gyenge ir-ed van, csinálod a 3-as kezelést, és nincs egyéb baj - rendben van a férfi oldal is, petevezetékek átjárhatók, PCT teszt negatív, pajzsmirigy értékek és egyéb hormongondok nincsenek - akkor szerintem a 3-as kezelés meg fogja hozni az eredményt.
2017. aug. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De a lényeg hogy én arra lennék kíváncsi hogy hasonló kezeléssel mint az enyém teherbeesette valaki????!!!!!!
2017. aug. 1. 15:41
 7/19 A kérdező kommentje:
28éves vagyok férjem 26
2017. aug. 1. 15:43
 8/19 A kérdező kommentje:
Átjárható vagyok természetesen.... Akkor hogy lenne inszem?.... Sperma az tökéletes 100millió mind mozog és mind jó morfológiájú
2017. aug. 1. 15:45
 9/19 anonim ***** válasza:
Immunológiai és genetikai kivizsgálás volt? Péteresed van?
2017. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Immunológia nem volt de majd lesz... Egyenlőre próbálkozunk... Peteérésem nem volt de, a 3as kezeléssel és clostilbegyt nek hála lett, de nem az volt a kérdésem hogy milyen vizsgálatra mehetnék még mert tisztában vagyok vele!!!!!!!!!!!!
2017. aug. 1. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!