Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindennap érzek furcsa "mozgás...

Mindennap érzek furcsa "mozgásokat" a hasamba, bugyborékolást, rángást. Mi lehet ez? A beleim mozgását érezhetem így? Vettem terhességi tesztet, negatív lett. Van egy 9 hónapos babám, aki szopizik.

Figyelt kérdés
2017. szept. 8. 06:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Fantommozgás, vagy a belek. A szülés után legalább egy évig én is éreztem egy az egyben magzatmozgáshoz hasonlító jelenséget. Meg számtalan helyről hallottam, hogy más is.
2017. szept. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálok vissza emlékezni,de kb a 3 és 7 hónapos kor között voltak a gyerekek amikor ilyet éreztem,az első gyerek után teljesen bepánikoltam ,hogy valaki mozog a hasamba....a másik kettő után nem pánikoltam úgy be :)
2017. szept. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nincs! Beképzeled! Ha meg mégse akkor meg hadd mozogjon, nem mind1 ?!
2017. szept. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!